اخبار :: اخبار باشگاه

می خواهم خودم باشم ؛ فیورنتینای واقعی را در نیمه دوم دیدیم

1397 شماره اطلاع نامه : می خواهم خودم باشم ؛ فیورنتینای واقعی را در نیمه دوم دیدیم 1392/07/09 می خواهم خودم باشم ؛ فیورنتینای واقعی را در نیمه دوم دیدیم اخبار باشگاه :: اخبار می خواهم خودم باشم ؛ فیورنتینای واقعی را در نیمه دوم دیدیم
می خواهم خودم باشم ؛ فیورنتینای واقعی را در نیمه دوم دیدیم

می خواهم خودم باشم ؛ فیورنتینای واقعی را در نیمه دوم دیدیم


خوان مانوئل وارگاس که بازگشت خود به ترکیب فیورنتینا را با یک گل جشن گرفته بود در نهایت نتوانست باعث پیروزی تیمش شود. این بازیکن مدعی شده چیزی برای ثابت کردن به کسی ندارد.پس از دیدار شب گذشته فیورنتینا و پارما که با تساوی 2-2 به پایان رسید، خوان مانوئل وارگاس، مارکوس آلونسو و استفان ساویچ مصاحبه های کوتاهی را انجام داده اند که به آنها اشاره خواهیم کرد:


وارگاس: "از بابت نتیجه متاسفم چون ما می خواستیم به پیروزی برسیم ولی در 10 ثانیه مانده به پایان بازی گلی را دریافت کردیم. از گلی که به ثمر رساندم خوشحالم، من نیازی به ثابت کردن چیزی به کسی ندارم و فقط می خواهم خودم باشم. فیورنتینا فوتبال زیبایی را به نمایش می گذارد و من از بازگشت به میدان واقعا خوشحال هستم. نتیجه خوبی نبود ولی فصل همچنان ادامه دارد."


آلونسو: "دو امتیاز بسیار مهم را از دست دادیم و باید مقابل دنیپرو مانند نیمه دوم این مسابقه، بازی کنیم. در صحنه گل من به کمک ساویچ رفتم و باعث شد تا بیابیانی تنها شود، سپس سانتر او با بدشانسی زیاد از 8 بازیکن تیم ما گذشت و در نهایت به گل تبدیل شد. در نیمه اول خوب نبودیم ولی در نیمه دوم بسیار بهتر بازی کردیم. حالا باید به مصاف دنیپرو رفته و سپس آماده دیدار با لازیو شویم."


ساویچ: "فیورنتینای واقعی را در نیمه دوم دیدیم ولی در نهایت نتوانستیم پیروز شویم. به نظر من نتو مقصر اصلی گل نیست. وقتی تیمی به پیروزی می رسد همه بازیکنان سهیم هستند و در موقع باخت نیز همه مقصر هستند. امیدوارم نمایشی مانند نیمه دوم با پارما، در مقبال دنیپرو داشته باشیم."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :