اخبار :: اخبار باشگاه

روسی 3 روز و ربیچ 20 روز دور از میادین ؛ غیبت آکوییلانی در سفر به اوکراین

1398 شماره اطلاع نامه : روسی 3 روز و ربیچ 20 روز دور از میادین ؛ غیبت آکوییلانی در سفر به اوکراین 1392/07/09 روسی 3 روز و ربیچ 20 روز دور از میادین ؛ غیبت آکوییلانی در سفر به اوکراین اخبار باشگاه :: اخبار روسی 3 روز و ربیچ 20 روز دور از میادین ؛ غیبت آکوییلانی در سفر به اوکراین
روسی 3 روز و ربیچ 20 روز دور از میادین ؛ غیبت آکوییلانی در سفر به اوکراین

روسی 3 روز و ربیچ 20 روز دور از میادین ؛ غیبت آکوییلانی در سفر به اوکراین


بر اساس اعلام باشگاه فیورنتینا، مصدومیت جوزپه روسی جدی نبوده و این بازیکن تا چند روز دیگر آماده بازی خواهد شد اما آنته ربیچ دچار آسیب دیدگی شده و باید سه هفته دور از میادین باشد.بازیکنان تیم فیورنتینا امروز بلافاصله پس از دیدار شب گذشته با پارما و بدون استراحت وارد کمپینی شدند تا برای دیدار با دنیپرو در لیگ اروپا آماده شوند. جوزپه روسی و آنته ربیچ به دلیل مصدومیت راهی کلینیک باشگاه شده و سپس برای تماشای تمرین هم تیمی های خود به محل تمرین رفتند. کادر پزشکی نیز ساعتی بعد نتیجه آخرین معاینات روی این دو بازیکن را اعلام کرد که طی آ جوزپه روسی تنها دچار یک مشکل عضلانی بسیار ساده شده و پس از سه روز استراحت به تمرینات باز خواهد گشت. بدین ترتیب این بازیکن دیدار با دنیپرو را از دست خواهد داد ولی به احتمال بسیار زیاد برای نبرد با لازیو آماده می شود.


اما آنته ربیچ که شب گذشته جانشین روسی در ترکیب تیم شده بود، دچار یک مشکل جدی در زانوی خود شده و طبق نظر کادر پزشکی به چیزی در حدود 20 روز استراحت برای بهبودی نیاز دارد. آلبرتو آکوییلانی نیز دیگر بازیکنی است که سفر به اوکراین را از دست خواهد داد. در مجموع، غیر از گومز، پاسکوال و یاکوونکو که پیش از این مصدوم شده بودند، روسی و آکوییلانی هم از لیست تیم برای بازی با دنیپرو خط خورده اند. این در حالی است که نام خوان وارگاس نیز در لیست باشگاه برای یوفا حضور نداشته و مونتلا نمی تواند از این بازیکن استفاده کند. لتزرینی، گولین و مادریگالی سه جوانی هستند که توسط کادر فنی برای سفر به اوکراین دعوت شده اند:


نتو – مونوا – لتزرینی - تومویچ - رونکالیا – گونزالو – ساویچ – کومپر – مادریگالی - آلونسو – کوادرادو - آمبروزینی – پیزارو – والرو – باکیچ – گولین - ماتی فرناندز – خواکین – ایلیچیچ – متوس رایدر


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :