اخبار :: اخبار باشگاه

دیدار دلاواله با بازیکنان و کادر فنی پیش از سفر به اوکراین

1399 شماره اطلاع نامه : دیدار دلاواله با بازیکنان و کادر فنی پیش از سفر به اوکراین 1392/07/10 دیدار دلاواله با بازیکنان و کادر فنی پیش از سفر به اوکراین اخبار باشگاه :: اخبار دیدار دلاواله با بازیکنان و کادر فنی پیش از سفر به اوکراین
دیدار دلاواله با بازیکنان و کادر فنی پیش از سفر به اوکراین

دیدار دلاواله با بازیکنان و کادر فنی پیش از سفر به اوکراین


آندره آ دلاواله رییس باشگاه فیورنتینا امروز پیش از سفر کادر اعزامی ویولا به اوکراین برای دیدار مقابل دنیپرو در هفته دوم رقابت های لیگ اروپا، دیداری را با بازیکنان و کادر فنی انجام داد تا تیم با روحیه ای بالا به مصاف حریف خود برود.پس از دیدار مقابل پارما که با تساوی تلخ در آخرین ثانیه ها به پایان رسید، بازیکنان طبق برنامه باشگاه روز دوشنبه را به تمرین و ریکاوری پرداخته و امروز صبح نیز ایتالیا را به مقصد اوکراین ترک کردند. اما پیش از این سفر، آندره آ دلاواله به جمع بازیکنان و مربیان باشگاه رفته و ضمن دیدار و صحبت با تک تک بازیکنان، مطالبی را برای آنها مطرح کرد تا بنفش پوشان با فراموشی اتفاقات دیدار مقابل پارما و با روحیه ای زیاد راهی نبرد با دنیپرو شوند. دلاواله به بازیکنان خاطر نشان کرده که تنها 6 هفته از لیگ گذشته و هنوز فرصت زیادی برای جبران وجود دارد.


دلاواله سپس دیداری جداگانه با مونتلا انجام داده و گفته می شود از او خواسته تا ترتیبی بدهد تا عملکرد تیم در دقایق پایانی بهتر شود تا بیش از این شاهد رخ دادن اتفاقاتی تلخ مانند دیدار با پارما و کالیاری نباشند. دلاواله مدعی شده ادامه این روند می تواند باعث زیاد شدن اختلاف امتیازی با تیم های بالای جدول و از دست رفتن رتبه تیم شود. پس از این ملاقات، کادر اعزامی تیم راهی فرودگاه پرتولا شهر فلورانس شده و در ساعت 9 صبح به وقت محلی به سمت اوکراین پرواز کردند. طبق برنامه، مونتلا امروز کنفرانس مطبوعاتی خود را برگزار خواهد کرد و سپس بازیکنان یک جلسه تمرینی بعد از ظهر را در زمین اصلی باشگاه دنیپرو انجام خواهند داد.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :