اخبار :: اخبار باشگاه

بارش سنگین برف و تاکتیک های خوان ده راموس دو رقیب اصلی ویولا

1400 شماره اطلاع نامه : بارش سنگین برف و تاکتیک های خوان ده راموس دو رقیب اصلی ویولا 1392/07/10 بارش سنگین برف و تاکتیک های خوان ده راموس دو رقیب اصلی ویولا اخبار باشگاه :: اخبار بارش سنگین برف و تاکتیک های خوان ده راموس دو رقیب اصلی ویولا
بارش سنگین برف و تاکتیک های خوان ده راموس دو رقیب اصلی ویولا

بارش سنگین برف و تاکتیک های خوان ده راموس دو رقیب اصلی ویولا


تیم فیورنتینا در حالی دومین بازی خود در رقابت های لیگ اروپا را در مقابل تیم دنیپرو اوکراین برگزار می کند که بارش سنگین برف و قدرت تاکتیکی مربی خوش فکر اسپانیایی رقبای اصلی ویولا در این مسابقه می باشند.غیبت روسی، گومز، پاسکوال و آکوییلانی به اندازه کافی کادر فنی را برای دیدار مقابل دنیپرو نگران کرده اما نگرانی اصلی شاگردان مونتلا رویارویی با زمینی یخ زده و تفکرات تاکتیکی خوان ده راموس می باشد. اداره هواشناسی کشور اوکراین بارش سنگین برف را در روز های آینده پیش بینی کرده ولی انتظار می رود که برای ساعت های نزدیک مسابقه بارش سبک تر شود. به هر شکل زمین یخ زده و پر برف ورزشگاه دنیپرو آرنا و عدم آشنایی بازیکنان ویولا با شرایط بازی کردن در چنین زمینی می تواند مشکل ساز شود. به خصوص اینکه فلسفه فوتبال تیم مونتلا بر پایه بازی با توپ روی زمین می باشد.


اما موضوع دیگر تفکرات خوان ده راموس مربی سابق تیم های سویا، رئال مادرید و تاتنهام بوده که در طول دو فصل گذشته تحولی عظیم در دنیپرو ایجاد کرده و از آنها یک تیم مدعی در لیگ اوکراین ساخته است. از اصلی ترین افتخارات راموس می توان به قهرمانی جام یوفا با سویا در دو سال پیاپی اشاره کرد. ضمن اینکه قهرمانی در جام حذفی اسپانیا، سوپر کاپ اسپانیا، سوپر کاپ اروپا و همچنین کسب لیگ کاپ انگلیس با تاتنهام دیگر افتخارات این مربی خوش فکر هستند. تیم دنیپرو در حال حاضر با سه امتیاز اختلاف نسبت به متالیست در رتبه دوم لیگ اوکراین قرار دارد. نبرد تاکتیکی مونتلا با راموس می تواند در این بازی جذابیت خاص خود را داشته باشد.


در تیم دنیپرو، اوندری مازوک بازیکن سابق فیورنتینا نیز قرار داشته و این تیم با وجود ستارگان کمی که در ترکیب خود دارد می تواند به کار تیمی خوب خود تکیه کند. نیکولا کالینیچ، یون کونوپلیانکا، یون سلزنیوف، یان لاستوفکا، رومن زوزولیا و روسلان روتان از جمله بازیکنان معروف دنیپرو می باشند. به هر شکل وینچنزو مونتلا برای این مسابقه حساس و البته سخت با مشکلات زیادی روبرو بوده و این می تواند آزمایشی جدی برای محک زدن میزان قدرت ویولا باشد. یک پیروزی خارج از خانه می تواند ضمن ادامه روند موفقیت آمیز در اروپا، فیورنتینا را پس از دو مسابقه بار دیگر به مسیر پیروزی بازگردانده و برای دو رقابت حساس با لازیو و یوونتوس در لیگ آماده کند.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :