اخبار :: اخبار باشگاه

دنیپرو تیم قدرتمندی است ؛ فوتبال خودمان را ارائه خواهیم کرد

1401 شماره اطلاع نامه : دنیپرو تیم قدرتمندی است ؛ فوتبال خودمان را ارائه خواهیم کرد 1392/07/10 دنیپرو تیم قدرتمندی است ؛ فوتبال خودمان را ارائه خواهیم کرد اخبار باشگاه :: اخبار دنیپرو تیم قدرتمندی است ؛ فوتبال خودمان را ارائه خواهیم کرد
دنیپرو تیم قدرتمندی است ؛ فوتبال خودمان را ارائه خواهیم کرد

دنیپرو تیم قدرتمندی است ؛ فوتبال خودمان را ارائه خواهیم کرد


وینچنرو مونتلا مربی تیم فیورنتینا در آستانه دیدار با دنیپرو در لیگ اروپا ضمن تمجید از تیم میزبان، مدعی شد بازیکنانی بازی خواهند کرد که اشتباه کمتری داشته باشند.تیم فیورنتینا در دومین بازی لیگ اروپا در خانه دنیپرو به مصاف این تیم اوکراینی خواهد رفت ولی وضعیت شاگردان مونتلا از لحظا روحی و جسمانی در وضعیت مناسبی قرار ندارد. این در حالی است که چندین ستاره اصلی مانند گومز، پاسکوال، روسی و آکوییلانی هم توانایی همراهی بنفش پوشان را ندارند:


"دنیپرو تیمی قدرتمند است که توانایی های فردی زیادی دارند ولی ما دوشنبه بازی کرده و از لحاظ بدنی زیاد آماده نیستیم. آنها بسیار منسجم بوده، به رقابت در اروپا عادت داشته و بازیکنان با کیفیتی دارند. در لیگ اوکراین تیم های قدرتمندی حضور دارند و لیگ قابل احترامی دارند. در زمان مربیگری من، فیورنتینا بازی های کمی را از دست داده و فکر می کنم اتفاقات بازی با پارما مربوط به گذشته بوده و حالا باید تلاش کنیم همیشه شبیه نیمه دوم آن مسابقه بازی کنیم. ما ابتدا سعی می کنیم فوتبال خودمان را ارائه کرده و سپس به سبک بازی حریف نگاه می کنیم، سبک بازی ما اینگونه است. رییس دلاواله بسیار به تیم نزدیک بوده و به بازیکنان اعتماد به نفس می دهد که باعث می شود تیم عملکرد خوبی داشته باشد."


ویولا امروز به اوکراین رسیده و قرار است که تا ساعتی دیگر در ورزشگاه اصلی تیم دنیپرو یک جلسه تمرینی را برگزار کند: "ایلیچیچ؟ او در حال کار کردن و بهبودی است ولی بهتر بود در خانه می ماند و استراحت می کرد. مطمئنا اگر ترکیب کاملی داشتیم، او را به اوکراین نمی آوردیم. لیگ اروپا؟ باشگاه نگاه ویژه ای به به این رقابت ها دارد و با اینکه ارزش این بازی ها مانند رقابت های لیگ می باشد ولی توجه خاصی به اروپا داریم. نتو؟ هر بازیکنی می تواند اشتباه کند و چنین موقعیت های سختی برای همه اتفاق می افتد. اما ما نیز سعی می کنیم به بازیکنی میدان بدهیم که اشتباه کمتری داشته و تضمین بیشتری به تیم ما بدهد. کوادرادو؟ اجازه بدهید تمرین امشب او را ببینیم و سپس تصمیم بگیریم ولی مطمئنا در فرم خوبی قرار ندارد."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :