اخبار :: اخبار باشگاه

پیروزی سخت و روحیه بخشی را بدست آوردیم

1405 شماره اطلاع نامه : پیروزی سخت و روحیه بخشی را بدست آوردیم 1392/07/12 پیروزی سخت و روحیه بخشی را بدست آوردیم اخبار باشگاه :: اخبار پیروزی سخت و روحیه بخشی را بدست آوردیم
پیروزی سخت و روحیه بخشی را بدست آوردیم

پیروزی سخت و روحیه بخشی را بدست آوردیم


ماسیمو آمبروزینی ستاره کهنه کار تیم فیورنتینا که گل پیروزی بخش ویولا در برابر دنیپرو را به ثمر رساند، مدعی شده کسب پیروزی در لیگ اروپا باعث افزایش روحیه تیمی خواهد شد.آمبروزینی که در صد و دهمین دیدار اروپایی خود به میدان رفته بود، بدون شک یکی از بهترین بازیکنان این مسابقه بود و تلاش زیادی برای رسیدن ویولا به دومین پیروزی اروپایی از خود نشان داد:


"یک بازی پیچیده در یک زمین سخت که با وجود غایبانی که داشتیم عالی کار کردیم. بازی های لیگ اروپا از شما انرژی زیادی را می گیرد ولی در مقابل کسب پیروزی در آنها باعث افزایش روحیه تیمی خواهد شد. من در میلان در وظایف دیگری در زمین داشتم ولی خوشحالم که ویولا را انتخاب کرده و در پست های متفاوتی به میدان می روم. من همیشه به حمله کردن علاقه دارم و خیلی سخت است که بتوانم آن را کنار بگذارم. متوس؟ یک جوان مستعد و بسیار با کیفیت که به خوبی در حال تمرین کردن است. نتو؟ همه ما به او اعتقاد داریم و امشب نیز نشان داد که قابل اعتماد است. باید دید در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد."


خوان کوادرادو و بورخا والرو نیز مصاحبه های کوتاهی را انجام داده که به آنها اشاره خواهیم کرد:


"من پیش از بازی با مربی صحبت کردم و گفتم که کمی ناراحتی در کتف خودم دارم ولی دردی ندارم. دوست دارم بیشتر در سه نفر خط حمله بازی کنم چون بیشتر می توانم خودم را نشان دهم ولی بازی در کناره زمین باعث خستگی بیشتر می شود (باخنده). من معمولا با دو مدافع روبرو می شوم که این به سبک بازی من مربوط می شود."


"بازی فوق العاده ای را انجام داده و در نهایت نیز به پیروزی رسیدیم. ما با درس گرفتن از بازی با پارما توانستیم در این بازی در دقایق پایانی بهتر عمل کنیم. با وجود اینکه می خواهم در تمامی دقایق هر بازی به میدان بروم ولی تصمیم مربی را قبول می کنم. در نیمه اول توپ حتی روی زمین حرکت نمی کرد ولی در نهایت موفق شدیم با عملکردی خوب در دقایق پایانی به پیروزی برسیم و این مهم ترین نکته بود."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :