اخبار :: اخبار باشگاه

آن 4 گل به یاد ماندنی ؛ روسی آماده بازی است

1406 شماره اطلاع نامه : آن 4 گل به یاد ماندنی ؛ روسی آماده بازی است 1392/07/13 آن 4 گل به یاد ماندنی ؛ روسی آماده بازی است اخبار باشگاه :: اخبار آن 4 گل به یاد ماندنی ؛ روسی آماده بازی است
آن 4 گل به یاد ماندنی ؛ روسی آماده بازی است

آن 4 گل به یاد ماندنی ؛ روسی آماده بازی است


وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا در آستانه دیدار با لازیو عنوان کرد هنوز یاد و خاطره 4 گلی که در دربی شهر رم به ثمر رسانده است را در سر دارد. وی شرایط روسی را برای بازی کردن در این مسابقه مناسب می داند.تیم فیورنتینا فردا شب در آخرین دیدار هفته هفتم سری آ در ورزشگاه المپیکو شهر رم به مصاف لازیو خواهد رفت. مونتلا در کنفرانس خبری پیش از این بازی اعلام کرد جوزپه روسی شرایط بازی را بدست آورده ولی یوزیپ ایلیچیچ توانایی همراهی بنفش پوشان را ندارد. وضعیت مانوئل پاسکوال نیز هنوز مشخص نشده است:


"من هنوز با یاد و خاطره 4 گلی که در دربی رم مقابل لازیو به ثمر رساندم زندگی می کنم. لازیو بازیکنان زیادی برای تغییر نفرات خود نداشته و تقریبا شرایطی همانند ما دارد. دو تیم با غایبان زیادی به مصاف هم می روند و این بازیکن یک آزمون شخصیت خواهد بود. پیزارو؟ او داستانی متفاوت از بالوتلی دارد. پیزارو در برابر کالیاری به دلیل رفتار نادرست اخراج شد ولی در مقابل دنیپرو روی دو خطا کارت دریافت کرد که شرایط متفاوتی دارد. لیگ اروپا؟ هرچه بیشتر بازی کنیم پیشرف بیشتری خواهیم کرد اما با این حال بازی کردن هر سه روز یکبار فرصت کافی برای آماده سازی تیم در بهترین حالت برای دیدار بعدی را نمی دهد. روسی؟ وضعیت بسیار بهتری دارد و مطمئنا او را دعوت خواهم کرد ولی باز هم باید منتظر بمانیم. او می خواهد به تیم ملی بازگردد و من او را آماده این کار می بینم."


"انتخاب های من بر اساس 3 کارته بودن بازیکنان نیست حتی اگر پس از آن با یوونتوس بازی داشته باشیم (گونزالو و پیزارو در بازی با لازیو 3 اخطاره هستند). آمبروزینی؟ من او را خیلی خوب می شناختم و از همان ابتدا در اختیار ما بود. او کمک زیادی از همه لحاظ به تیم ما کرده است. ایلیچیچ؟ شرایط خوبی ندارد ولی نمی خواهیم مشکل او را بزرگ کنیم. مصدومیت به او اجازه تمرین کرده را نداده است و در بازی فردا نیز حضور نخواهد داشت. متوس؟ هنوز جای پیشرفت زیادی دارد ولی خوشحالم که با ما مانده است. سمت راست خط دفاعی؟ رونکالیا و تومویچ ویژگی های متفاوتی دارند. رونکالیا فیزیکی بوده و تومویچ قدرت نفوذ بیشتری دارد. پاسکوال؟ هنوز وضعیت او را نمی دانم ولی شرایط به نظر خوش بینانه می رسد و باید تا فردا صبر کنیم."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :