اخبار :: اخبار باشگاه

یک امتیاز مهم را کسب کردیم

1408 شماره اطلاع نامه : یک امتیاز مهم را کسب کردیم 1392/07/15 یک امتیاز مهم را کسب کردیم اخبار باشگاه :: اخبار یک امتیاز مهم را کسب کردیم
یک امتیاز مهم را کسب کردیم

یک امتیاز مهم را کسب کردیم


وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا پس از تساوی مقابل لازیو، پذیرفت که تیم میزبان عملکرد بهتری داشته و مستحق نتیجه بهتری بوده اما ویولا امتیاز با ارزشی را به دست آورده است.تیم فیورنتینا در خانه لازیو به تساوی بدون گل دست پیدا کرد تا برای سومین دیدار پیاپی در کسب پیروزی در لیگ ناکام بماند ولی مشکل اصلی بنفش پوشان در این دیدار خستگی ناشی از رقابت در لیگ اروپا بود:


"تساوی با ارزشی بود هرچند که لازیو بسیار بهتر از تیم ما کار کرد. ما تلاش کردیم در دقایق ابتدایی بازی را به نفع خود رقم بزنیم ولی این اتفاق نیفتاد. حالا دو هفته برای استراحت در اختیار داریم و بازیکنان می توانند تجدید قوا کنند. آمبروزینی؟ در این سن و سال نمی توان از او انتظار داشت که هر 3 روز یک بار بازی کرده و عالی کار کند ولی از او راضی هستیم. وقتی تیم از لحاظ فیزیکی در شرایط خوبی قرار ندارد باید تاکتیکی را انتخاب می کردیم که با ضد حملات خطرناک و سریع لازیو روبرو نشویم. ما مهاجمان کمی را در اختیار داریم و سرمایه گذاری بزرگی را روی ربیچ انجام دادیم که در هفته گذشته مصدوم شد. بازیکنان جوان زیادی به خصوص در خط میانی داریم که تا به حال در سری آ در کنار هم بازی نکرده اند و باید فضای لازم برای پیشرفت آنها را فراهم کنیم."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :