اخبار :: اخبار باشگاه

شروعی مجدد برای پپیتو ؛ به گذشته فکر نمی کنم

1410 شماره اطلاع نامه : شروعی مجدد برای پپیتو ؛ به گذشته فکر نمی کنم 1392/07/16 شروعی مجدد برای پپیتو ؛ به گذشته فکر نمی کنم اخبار باشگاه :: اخبار شروعی مجدد برای پپیتو ؛ به گذشته فکر نمی کنم
شروعی مجدد برای پپیتو ؛ به گذشته فکر نمی کنم

شروعی مجدد برای پپیتو ؛ به گذشته فکر نمی کنم


جوزپه روسی ستاره تیم فیورنتینا که پس از 2 سال دوری از میادین ملی بار دیگر فرصت حضور در آتزوری را پیدا کرده معتقد است به اولین هدف ورزشی خود پس از مصدومیت دست پیدا کرده و حالا به شروعی دوباره فکر می کند.درخشش پپیتو با لباس فیورنتینا در شروع رقابت های سری آ باعث شد تا چزاره پراندلی از وی برای دو دیدار با دانمارک و ارمنستان دعوت به عمل آورد. البته این موضوع به غیر از جنبه خوشحال کننده ای که برای روسی دارد، باعث نگرانی باشگاه فیورنتینا و مدیر برنامه های این بازیکن شده است. چرا که جوزپه اخیرا دچار مشکل عضلانی شده و در آمادگی خوبی به سر نمی برد. به هر شکل همه امیدوارند که این بازگشت مجدد به آتزوری، تکرار اتفاقات تلخ گذشته برای پپیتو نباشد:


"من هنوز برای بازگشت به 110% آمادگی کار می کنم. هم تیمی های خودم را دیدم و احساس کردم که در خانه هستم. به بازگشت به تیم ملی افتخار می کنم و امیدوارم شروع جدیدی برای من باشد. من روز به روز فکر می کنم، با پراندلی موافق هستم که باید در زمان جام جهانی وضعیت فیزیکی بازیکنان برای حضور در برزیل بررسی شود. بالوتلی؟ همه ما او را می شناسیم و می دانیم که بازیکن بزرگی است. من هم اینجا و هم در باشگاه با همه بازیکنان راحت هستم. من فقط باید زمانی که فرصت بازی دارم عملکرد خوبی را داشته باشم. توتی؟ می دانیم که او یک اسطوره است و بازگشتش به تیم ملی اتفاق خوبی خواهد بود ولی ما فعلا باید به پیروزی مقابل این حریفان فکر کرده و پیشرفت کنیم."


"مصدومیت گذشته؟ من همیشه افکار مثبتی داشتم و به این فکر می کردم که روزی قدرتمند تر از گذشته بر می گردم. مثبت اندیشی همیشه مهم بوده و من همیشه سعی می کنم اینگونه باشم. هنوز چیز های زیادی مانده که باید یاد بگیرم ولی از بازگشت به تیم ملی پس از دو سال واقعا خوشحال هستم. فیورنتینا؟ من به عنوان یک بازیکن جدید به لیگی آمدم که خیلی کم در آن بازی کرده ام و تلاش زیادی داشتم تا برای ابتدای فصل آماده شوم. به توانایی های خودم اعتماد داشتم و هم تیمی ها نیز کمک کردند تا بازگشت خوبی داشته باشم. فیورنتینا مصدومان و بدشانسی های زیادی داشته، ما نیز اشتباهاتی را مرتکب شدیم ولی باید بهتر شویم. با این حال از پوشیدن پیراهن فیورنتینا بسیار خوشحالم. هدف اصلی من درخشش در ویولاو سپس رسیدن به تیم ملی بود که به آن دست پیدا کردم."


"از سوی باشگاه هیچ فشاری روی من برای این دعوت وجود ندارد و حتی من هنوز با مونتلا نیز صحبت نکرده ام. فلورانس؟ محیط و جو شهر فلورانس فوق العاده است. وقتی که در مرکز شهر هستم همه به من احترام می گذارند و این به من احساس خوبی می دهد. در ورزشگاه نیز مردم حمایت خوبی را از ما داشته و کار ما را راحت تر می کنند. در گذشته بدشانسی های زیادی داشتم ولی حالا به آنها فکر نمی کنم و از حضور در این شهر زیبا خوشحال هستم. در پایان از پدرم به خاطر اینکه به من نشان داد چه کسی هستم تشکر کنم. همینطور از همه خانواده ام، پزشکان امریکا و کل باشگاه فیورنتینا برای تمامی این مدت تشکر می کنم."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :