اخبار :: اخبار باشگاه

اسکودتو را می خواهیم ؛ علاقه زیادی به لیگ ایتالیا دارم

1413 شماره اطلاع نامه : اسکودتو را می خواهیم ؛ علاقه زیادی به لیگ ایتالیا دارم 1392/07/18 اسکودتو را می خواهیم ؛ علاقه زیادی به لیگ ایتالیا دارم اخبار باشگاه :: اخبار اسکودتو را می خواهیم ؛ علاقه زیادی به لیگ ایتالیا دارم
اسکودتو را می خواهیم ؛ علاقه زیادی به لیگ ایتالیا دارم

اسکودتو را می خواهیم ؛ علاقه زیادی به لیگ ایتالیا دارم


خواکین سانچز ستاره اسپانیایی تیم فیورنتینا معتقد است ویولا توانایی رسیدن به اسکودتو را داشته و باید برای رسیدن به آن هر کاری انجام دهند.وینگر سابق تیم های بتیس، والنسیا و مالاگا که در تابستان گذشته به فیورنتینا پیوست از دلایل انتخاب فلورانس و تصمیمش برای خداحافظی از میادین فوتبال پس از مدت زمان حضور در ویولا سخت گفته است:


"در تابستان پیشنهاد های بسیار زیادی داشتم ولی فیورنتینا را به این دلیل انتخاب کردم که جدی ترین تلاش را برای جذب من از خود نشان داد. البته به لیگ ایتالیا نیز علاقه داشته و می خواستم در آن بازی کنم چون از نظر من شبیه ترین لیگ به اسپانیا می باشد. در فلورانس راحت هستم و در زمین نیز همه چیز به خوبی پیش می رود. بیش از هر کسی بورخا والرو من را تحت تاثیر قرار داد. اسکودتو؟ باید هر کاری برای رسیدن به آن انجام دهیم و این بهترین و خوشحال کننده ترین اتفاق است. تیم ملی؟ خیلی دوست دارم یک بار دیگر در آن بازی کنم ولی برای من این یک داستان کاملا بسته شده است. قرارداد؟ من سه سال با فیورنتینا قرارداد دارم و اگر تا پایان این مدت در اینجا باشم 35 ساله خواهم شد، سپس می توانم به فوتبالم خاتمه دهم."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :