اخبار :: اخبار باشگاه

آکوییلانی در فکر جام جهانی

1417 شماره اطلاع نامه : آکوییلانی در فکر جام جهانی 1392/07/21 آکوییلانی در فکر جام جهانی اخبار باشگاه :: اخبار آکوییلانی در فکر جام جهانی
آکوییلانی در فکر جام جهانی

آکوییلانی در فکر جام جهانی


آلبرتو آکوییلانی ستاره ملی پوش تیم فیورنتینا که با "گل شانسی" خود در برابر دانمارک از شکست آتزوری جلوگیری کرد، از حضور در جمع لاجوردی پوشان ابراز خوشحالی کرد.از میان سه ملی پوش ویولا در ترکیب تیم پراندلی، تنها آکوییلانی فرصت بازی از دقیق 68 به جای کلودیو مارکیزیو را بدست آورده و در آخرین لحظات مسابقه موفق شد با تاثیر روی توپ پابلو اوسوالدو، پنجمین گل ملی خود را به ثمر برساند:


"گل من با خوش شانسی به ثمر رسید و مطمئنا یک اتفاق تلخ برای دانمارک بود ولی این چیز ها همیشه در فوتبال رخ می دهد. این اولین گل من برای ایتالیا در خانه حریفان بود، فکر می کردم در آفساید باشم ولی نبودم. وقتی در چنین استادیوم هایی بازی می کنید واقعا سخت است و دانمارک نیز همه کار برای صعود انجام داد با این حال نتیجه تساوی را عادلانه می دانم. تصور می کردیم نیمه اول به پایان رسیده و با برتری به رختکن می رویم ولی بندتنر که در هوا عالی کار می کند گل را به ثمر رساند. من فکر می کنم گومز خیلی بهتر از بندتنر می باشد و امیدوارم تا 4-3 هفته دیگر به ترکیب تیم باز گردد. از اینکه جزیی از آتزوری می باشم خیلی خوشحالم و البته تلاش می کنم تا با وجود رقابت زیادی که در خط میانی هست به جام جهانی بروم."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :