اخبار :: اخبار باشگاه

ناپولی تیمی برای قهرمانی ؛ یوونتوس را شکست می دهیم

1419 شماره اطلاع نامه : ناپولی تیمی برای قهرمانی ؛ یوونتوس را شکست می دهیم 1392/07/21 ناپولی تیمی برای قهرمانی ؛ یوونتوس را شکست می دهیم اخبار باشگاه :: اخبار ناپولی تیمی برای قهرمانی ؛ یوونتوس را شکست می دهیم
ناپولی تیمی برای قهرمانی ؛ یوونتوس را شکست می دهیم

ناپولی تیمی برای قهرمانی ؛ یوونتوس را شکست می دهیم


وینچنزو مونتلا مربی موفق تیم فیورنتینا از تیم های ناپولی، یوونتوس و رم به عنوان مدعیان اصلی قهرمانی این فصل یاد کرده و ابراز امیدواری کرد با پیروزی مقابل یوونتوس، هواداران را خوشحال کند.روزنامه لانازیونه امروز مصاحبه طولانی را با مونتلا انجام داده و نظر مربی ویولا در مورد تیم های مدعی برای کسب عنوان قهرمانی را جویا شده است. به اختصار به برخی از صحبت های مونتلا اشاره خواهیم کرد:


"ناپولی برای قهرمانی خواهد جنگید و فکر می کنم از شانس زیادی برای کسب آن داشته باشد. یوونتوس قدرتمند ترین تیم از لحاظ ساختاری می باشد که به بردن عادت کرده اند ولی موضوع انگیزه می تواند شرایط را تغییر دهد. رم نیز یک تیم منظم و متعادل است که در روز های بسیار خوبی به سر می برد. این در حالی است که اینتر نیز می تواند برای هر تیمی دردسر ایجاد کند. من فکر می کنم ناپولی قهرمان می شود، یوونتوس دوم و رم نیز به مکان سوم خواهد رسید. اما این نکته را نیز در نظر داشته باشید که من همیشه اشتباه پیش بینی می کنم. بهترین مربیان؟ اسپالتی از نظر آماده کردن تیم برای مسابقه و کاپلو نیز برای مدیریت تیم در رختکن بهترین هستند و اریکسون نیز مربی کاملی است. آنچلوتی خیلی خوب تمرین می دهد و کونته بسیار محکم و سخت است."


"دیدار با یوونتوس؟ ما تلاش می کنیم که نسبت به فصل گذشته کمتر زیبا بازی کرده و بیشتر نتیجه بگیریم. من می دانم که دیدار با یوونتوس برای هواداران چه معنی داشته و چقدر اهمیت دارد پس سعی می کنیم که آنها را خوشحال کنیم. هواداران ما صبورند ولی از ما نیز انتظار زیادی دارند صحبت های زامپارینی در مورد ایلیچیچ؟ او بدون اینکه چیزی از وضعیت ایلیچیچ بداند در مورد بیشتر بازی کردن او صحبت کرده است. من به خوبی ارزش های این بازیکن را می دانم ولی ما نمی توانیم یک بازیکن مصدوم را به بازی کردن مجبور کنیم. بازار تابستان؟ ما نیاز به یک ذخیره مناسب برای پیزارو داشتیم و شاید می توانستیم بهتر کار کنیم ولی باید به بودجه باشگاه نیز توجه داشت. قرارداد با ویولا پیشنهاد چلسی؟ مشکلی وجود ندارد و من هرگز با چلسی تماسی نداشتم."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :