اخبار :: اخبار باشگاه

همیشه هوادار ویولا خواهم ماند

1420 شماره اطلاع نامه : همیشه هوادار ویولا خواهم ماند 1392/07/22 همیشه هوادار ویولا خواهم ماند اخبار باشگاه :: اخبار همیشه هوادار ویولا خواهم ماند
همیشه هوادار ویولا خواهم ماند

همیشه هوادار ویولا خواهم ماند


استوان یووتیچ ستاره سابق تیم فیورنتینا بار دیگر در مورد اتفاقات رخ داده در تابستان و انتقال به منچستر سیتی صحبت کرده و مدعی شده که ویولا در مقابل بیانکونری به پیروزی خواهد رسید.ستاره 23 ساله اهل مونته نگرو که پس از یک تابستان پر از شایعه در نهایت فلورانس را به مقصد منچستر ترک کرد، معتقد است با وجود علاقه تیم یوونتوس نسبت به جذب وی هرگز خواستار این انتقال نبوده است:


"بله من می دانم که یوونتوس نسبت به جذب من علاقه مند بوده و با مدیر برنامه هایم نیز صحبت کرده بودند. در پایان من تصمیم گرفتم که به خارج از ایتالیا رفته و حالا هم از تصمیم خودم خوشحال هستم. در تابستان وضعیت کاملا مشخص بود، باشگاه 30 میلیون درخواست کرده و من نیز هرگز نگفته بودم که خواستار حضور در یوونتوس می باشم. رییس (دلاواله) به من گفته بود که فقط به تیمی می توانم منتقل شوم که این مبلغ را پرداخت کند. من خواستار جدایی بودم و آنها نیز شرایط آن را فراهم کردند، چیز دیگری برای گفتن وجود ندارد. روسی؟ نشان داده که می تواند بازیکن فوق العاده ای باشد ولی مصدومیت گومز و حتی خود روسی از جمله بدشانسی های ویولا در این فصل بوده است."


"فیورنتینا؟ من همیشه این تیم را دنبال خواهم کرد چون فقط 2 ماه پیش آنجا را ترک کرده و هنوز دوستان زیادی در فلورانس دارم. من مورد حمایت هواداران قرار داشتم و همچنان نیز به آنها و سایر هم تیمی هایم علاقه زیادی دارم. بازی های ویولا را دیده ام، آنها بسیار عالی بازی می کنند ولی در چند بازی آخر بدشانس بودند. فصل پیش نتوانستیم به رتبه سوم برسیم و فکر می کنم در این فصل نیز رسیدن به این رتبه به دلیل حضور در رقابت های لیگ اروپا سخت می باشد. با این حال فیورنتینا یک تیم عالی بوده و همیشه از آنها طرفداری خواهم کرد. بازی با یوونتوس؟ ویولا با تک گل پپیتو روسی به پیروزی خواهد رسید."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :