اخبار :: اخبار باشگاه

آمادگی ربیچ برای یوونتوس ؛ فیورنتینا یک تیم بزرگ است

1422 شماره اطلاع نامه : آمادگی ربیچ برای یوونتوس ؛ فیورنتینا یک تیم بزرگ است 1392/07/23 آمادگی ربیچ برای یوونتوس ؛ فیورنتینا یک تیم بزرگ است اخبار باشگاه :: اخبار آمادگی ربیچ برای یوونتوس ؛ فیورنتینا یک تیم بزرگ است
آمادگی ربیچ برای یوونتوس ؛ فیورنتینا یک تیم بزرگ است

آمادگی ربیچ برای یوونتوس ؛ فیورنتینا یک تیم بزرگ است


آنته ربیچ ستاره جوان تیم فیورنتینا که به تازگی از مصدومیت رهایی پیدا کرده مدعی شد با وجود رقبای سختی چون روسی و گومز، به توانایی های خود اعتماد داشته و برای بازی کردن تلاش خواهد کرد.مهاجم جدید ویولا که در آخرین روز های تابستان به فلورانس سفر کرد، تنها یک بار برای تیمش در این فصل به میدان رفت که در همان بازی نیز با مصدومیت روبرو شد. اما با وجود اینکه همه انتظار ماندن او در فلورانس به دلیل مصدومیت را داشتند، ناگهان شب گذشته خبر رسید که او 45 دقیقه برای تیم زیر 21 ساله های کرواسی به میدان رفته و این خبری خوش برای وینچنزو مونتلا در آستانه نبرد با یوونتوس بود. ربیچ امروز نیز مصاحبه ای با سایت crosport.hr انجام داده است:


"فیورنتینا یک باشگاه بزرگ در سطح اول است که بازیکنانی بزرگ و یک مربی عالی را در اختیار دارد و من هنوز در حال وفق دادن خودم با شرایط جدید می باشم. متاسفانه در اولین دیداری که برای ویولا به میدان رفتم خیلی زود دردی در همسترینگ خودم احساس کرده و نتوانستم بهترین نمایش را داشته باشم. اینجا دو مونته نگرویی (باکیچ و ساویچ)، یک صرب (تومویچ) و یک بازیکن از اسلونی (ایلیچیچ) هستند که از همان ابتدا به من کمک کردند تا بهتر خودم را در تیم پیدا کنم. فلورانس؟ من واقعا تحت تاثیر زیبایی های این شهر قرار گرفتم و 30 هزار هواداری که برای هر بازی به ورزشگاه می آیند. فوتبال ایتالیا؟ بسیار سخت تر از فوتبال کرواسی می باشد ولی من به توانایی خودم ایمان دارم."


"تمرینات مونتلا؟ اوایل خیلی سخت بود و واقعا خسته می شدم ولی خیلی زود به تمرینات عادت کردم. گومز و روسی؟ تمرینات کمی را در کنار گومز انجام دادم و او خیلی زود مصدوم شد. روسی به شما فوتبال واقعی را نشان می دهد و می توان درس های زیادی از او آموخت. رقابت خیلی زیادی در خط حمله وجود دارد ولی بازی های زیادی نیز باقی مانده اند و من نیز شانس خودم را دارم. آمبروزینی؟ از عملکرد او شگفت زده شدم. او را فقط در تلویزیون و با لباس میلان دیده بودم ولی فقط وقتی می توانید به اهمیت حضور بازیکنی چون آمبروزینی در زمین پی ببرید که در کنار او حضور داشته باشید. او یک رهبر واقعی می باشد."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :