اخبار :: اخبار باشگاه

تمجید گومز از پپیتو روسی ؛ به زودی باز خواهم گشت

1423 شماره اطلاع نامه : تمجید گومز از پپیتو روسی ؛ به زودی باز خواهم گشت 1392/07/24 تمجید گومز از پپیتو روسی ؛ به زودی باز خواهم گشت اخبار باشگاه :: اخبار تمجید گومز از پپیتو روسی ؛ به زودی باز خواهم گشت
تمجید گومز از پپیتو روسی ؛ به زودی باز خواهم گشت

تمجید گومز از پپیتو روسی ؛ به زودی باز خواهم گشت


ماریو گومز ستاره مصدوم تیم فیورنتینا ضمن ابراز رضایت و خوشحالی خود از زندگی در فلورانس به هم تیمی هایش توصیه کرده برای شکست یوونتوس به حرف های مونتلا توجه ویژه ای داشته باشند.مهاجم آلمانی ویولا تقریبا 1 ماه دور از میادین بوده ولی حالا به وضعیت خوبی دست پیدا کرده و انتظار می رود تا سه هفته دیگر به مستطیل سبز بازگردد. گومز در مصاحبه ای اختصاصی با ViolaChannel، جوزپه روسی را یکی از بهترین مهاجمان دنیای فوتبال معرفی کرده است:


"وضعیت من رو به بهبودی می باشد و زانوی من خیلی خوب جواب داده است، فکر می کنم در پایان هفته بتوانم به تمرین برگردم ولی هنوز آماده کار با توپ نیستم. فلورانس؟ بازی کردن در چنین شهر زیبا و فوتبال تهاجمی و سبک زیبای بازی ویولا من را برای آمده به فلورانس متقاعد کرد. من تعداد زیادی از بازی های فصل پیش فیورنتینا را دیده بودم. هم تیمی ها؟ ما گروه خوبی هستیم و بودن در کنار آنها کار راحتی است. مردم شهر فلورانس هم خیلی خوب هستند، من عاشق فلورانس و هواداران ویولا هستم. اینجا همه غذا ها لذیذ می باشد و من همیشه استیک و پیتزا می خورم."


"بازگشت به میدان؟ پس از مصدومیت گفته شد که 8 هفته دور خواهم بود ولی حالا احساس بهتری دارم. دور بودن از میدان واقعا آسان نیست و هفته اول مصدومیت خیلی سخت گذشت. وقتی روی سکو ها و در کنار رییس دلاواله نشسته ام استرس بسیار بیشتری دارم تا زمانی که به میدان می روم. من به کار ادامه می دهم تا در چند هفته آینده شرایط بازی کردن را بدست آورم. فوتبال آلمان سریع تر از ایتالیاست ولی اینجا بیشتر با توپ کار می شود. روسی؟ او یک بازیکن استثنایی است و در کنارش راحت هستم ولی دچار بدشانسی شده و آن مصدومیت طولانی مدت را تحمل کرد. او یکی از بهترین مهاجمان فوتبال دنیاست و قبلا که در ویارئال بود مقابل او به میدان رفته بودم."


"بازی با یوونتوس؟ یک دیدار بسیار مهم که باید نمایش همیشگی خودمان را داشته باشیم. با همان سبک همیشگی فوتبال خود برای شکست دادن یووه بازی خواهیم کرد. توصیه من به هم تیمی ها این است که به حرف های مونتلا گوش داده، کمتر صحبت کرده و فقط بازی خود را به نمایش بگذارند. زبان ایتالیایی؟ با یک معلم خصوصی در حال یادگیری هستم ولی زبان سختی می باشد. برای من مهم این است که نزدیک تیم باشم و با پاسکوال و آمبروزینی راحت ترم. کارینا (همسر گومز) نیز از حضور در اینجا خوشحال است."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :