اخبار :: اخبار باشگاه

در آغاز دوره ای جدید هستیم ؛ ویولا را با یووه عوض نمی کنم

1424 شماره اطلاع نامه : در آغاز دوره ای جدید هستیم ؛ ویولا را با یووه عوض نمی کنم 1392/07/24 در آغاز دوره ای جدید هستیم ؛ ویولا را با یووه عوض نمی کنم اخبار باشگاه :: اخبار در آغاز دوره ای جدید هستیم ؛ ویولا را با یووه عوض نمی کنم
در آغاز دوره ای جدید هستیم ؛ ویولا را با یووه عوض نمی کنم

در آغاز دوره ای جدید هستیم ؛ ویولا را با یووه عوض نمی کنم


دانیله پراده مدیر ورزشی باشگاه فیورنتینا در فاصله چند روز مانده به دیدار حساس با یوونتوس مدعی شده هرگز حاضر نیست تیمش را با یوونتوس معاوضه کند. پراده کار کردن در شهر فلورانس را یک افتخار می داند.پراده که یکی از ارکان اصلی تحول ویولا در طول بیش از یک سال اخیر بوده در مصاحبه ای طولانی و مفصل با رادیو بلو در مورد مسائل مختلفی به صحبت پرداخته است. وی معتقد است فیورنتینا در ابتدای یک دروه طلایی قرار دارد:


"بازی با یوونتوس؟ یک بازی متفاوت برای ماست و می دانیم که چقدر برای مردم و باشگاه اهمیت دارد. از نظر من یوونتوس با روحیه پیروزی طلبی که کمتر تیمی در دنیا دارد، فقط از لحاظ کسب نتیجه بهتر از ما می باشد و با وجود تفاوت های مالی زیادی که داریم من مطمئنا حاضر نیستم ترکیب تیمم را با یوونتوس عوض کنم. ما 12 بازیکن و آنها 9 بازیکن ملی پوش داشتند. معاوضه مونتلا با کونته؟ جواب ساده است، قطعا نه. مونتلا مربی ماست و با هم در حال پیشرفت هستیم. البته کونته نیز یک مربی بزرگ است که خیلی خوب به تیمش شخصیت می دهد. مردم از تیم راضی هستند و این خیلی مهم است که بین مونتلا، بازیکنان، خانواده دلاواله، باشگاه و هواداران یک همزیستی و اتحاد شکل گرفته است که می تواند آغاز یک دوره جدید باشد."


"فلورانس شهری است که می تواند هر روز شما را غافلگیر کند، یکی از زیبا ترین شهر های دنیا که تیمی دارد که با حمایت هوادارانش زیبا ترین فوتبال را ارائه می کند. ماچیا؟ یک دوست که با او تعامل و همکاری فوق العاده ای دارم. پیزارو؟ بازیکنی بسیار مهم برای تیم که گاهی نیز با اشتباهاتش باعث می شود تیم گل بخورد ولی خیلی به ندرت این اتفاق رخ می دهد. آمبروزینی؟ اینکه بازیکنی مثل او برای سال ها کاپیتان میلان بوده جای تعجبی ندارد و شاید از لحاظ ذهنی بسیار جوان تر از سنش باشد. رابطه عمیقی با هواداران برقرار کرده و پس از زمستان در مورد تمدید قراردادش صحبت خواهیم کرد. کوادرادو؟ با اودینزه رابطه خوبی داریم و فکر نمی کنم که برای او به مرحله "پیشنهاد کور" برسیم. من دلیلی برای ترک او نمی بینم ولی باید با اودینزه به توافق برسیم."


"وارگاس؟ او به ما تداوم در کار و خواستن برای بازگشت به میادین را نشان داده و در مسیر درستی قرار دارد. ربیچ؟ بازیکنی که تیم های زیادی او را می خواستند و ما برای خریدش 5 میلیون هزینه کردیم. مطمئنا به بازیکن مهمی برای تیم مونتلا تبدیل خواهد شد. ایلیچیچ؟ باید بگویم او خیلی بدشانس است. پس از مذاکرات طولانی که با پالرمو برای جذب وی داشتیم او در 25 ژولای با مصدومیت به ما ملحق شد و در این فاصله باز هم با آسیب دیدگی روبرو شد. گومز؟ او بهتر است ولی هرگز قصد ریسک کردن در مورد او را نداریم. تمدید قرارداد؟ این موضوع برای من در اولویت قرار ندارد. من رابطه فوق العاده عالی با مردم شهر فلورانس دارم و کار کردن با باشگاه فیورنتینا برای من یک افتخار می باشد."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :