اخبار :: اخبار باشگاه

بازگشت هیجان انگیزی بود ؛ برای رسیدن به برزیل تلاش می کنم

1425 شماره اطلاع نامه : بازگشت هیجان انگیزی بود ؛ برای رسیدن به برزیل تلاش می کنم 1392/07/24 بازگشت هیجان انگیزی بود ؛ برای رسیدن به برزیل تلاش می کنم اخبار باشگاه :: اخبار بازگشت هیجان انگیزی بود ؛ برای رسیدن به برزیل تلاش می کنم
بازگشت هیجان انگیزی بود ؛ برای رسیدن به برزیل تلاش می کنم

بازگشت هیجان انگیزی بود ؛ برای رسیدن به برزیل تلاش می کنم


پپیتو روسی بازگشت "هیجان انگیزی" به تیم ملی داشته ولی جای خود برای حضور در جام جهانی را تثبیت شده نمی داند. وی همچنین مدعی شده آماده پذیرایی از یووه در آرتمیو فرانکی هستند.مهاجم 26 ساله فیورنتینا پس از بیش از 2 سال به تیم ملی بازگشت و دقایقی را در تساوی نا امید کننده مقابل ارمنستان به میدان رفت. روسی پس از این بازی در دو مصاحبه جداگانه مطالب زیر را بیان کرده است:


"با اینکه در این بازی به زحمت افتادیم ولی بازگشت هیجان انگیزی به ترکیب تیم ملی داشتم. من از همین حالا خودم را برای جام جهانی در آتزوری نمی بینم و تلاش می کنم که در این گروه جای داشته باشم. مهاجمان زیادی اینجا حضور دارند و فکر می کنم همه از این موضوع خوشحال باشند. من با مربی موافقم که وقتی توپ را در اختیار داریم بهتر بازی می کنیم چون بازیکنات دریبل زن خوبی داریم. در ابتدای بازی اشتباهاتی داشتیم و بدشانس بودیم ولی اینها جزیی از فوتبال است. در نهایت نیز موفق شدیم به خوبی واکنش نشان دهیم و فکر می کنم نتیجه خوبی را گرفتیم. محدودیت استفاده از اینترنت در جام جهانی؟ افراد زیادی توییتر من را دنبال می کنند و مطمئنا من عذاب می کشم. شوخی کردم، فقط کمی اذیت می شوم (باخنده). بازی با یوونتوس؟ در مقابل بهترین تیم فعلی ایتالیا نبرد بزرگی را داریم. آنها مدافع عنوان قهرمانی بوده و قطعا کار آسانی نداریم ولی در آرتمیو فرانکی شرایط فرق می کند."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :