اخبار :: اخبار باشگاه

تمدید قرارداد وارگاس با ویولا

1426 شماره اطلاع نامه : تمدید قرارداد وارگاس با ویولا 1392/07/25 تمدید قرارداد وارگاس با ویولا اخبار باشگاه :: اخبار تمدید قرارداد وارگاس با ویولا
تمدید قرارداد وارگاس با ویولا

تمدید قرارداد وارگاس با ویولا


خوان مانوئل وارگاس چپ پای خوش تکنیک تیم فیورنتینا از تمدید قرارداد یک ساله با ویولا خبر داده و اعلام کرده قصد دارد به فرم سابق خود بازگردد.این ستاره اهل پرو که تقریبا دو سال گذشته را در حاشیه سپری کرده بود، این فصل با تصمیم مونتلا در فلورانس ماندنی شد تا بتواند بازیکنی موثر برای بنفش پوشان باشد. وارگاس نیز جواب اطمینان مربی خود را به خوبی داده و موفق شد در اولین دیدارش در این فصل برای ویولا گلزنی کند. وارگاس حالا خبر از تمدید قرارداد خود با فلورانسی ها داده است:


"من قرارداد خودم را تا سال 2015 با فیورنتینا تمدید کرده ام و این موضوع باعث انگیزه بیشتر من شده است. مصدومیت؟ احساس بهتری دارم و هر روز برای بهبودی بیشتر کار می کنم چون می خواهم خودم را به بهترین فرم ممکن برگردانده و همه را متقاعد کنم."


این اتفاق در حالی رخ داده که تا آخرین روز تابستان همه منتظر خروج این بازیکن چپ پا از فیورنتینا بودند و حالا باشگاه از این موضوع مطمئن است که ستاره خود را در پایان فصل به عنوان بازیکن آزاد از دست نخواهد داد. گفته می شود وارگاس تا دو ماه دیگر طبق توافق قبلی دستمزد پیشین خود (سالیانه 1.5 میلیون) را دریافت خواهد کرد و پس از آن با کاهش دستمزد، سالیانه 750 هزار یورو به حساب وی واریز می شود.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :