اخبار :: اخبار باشگاه

فیورنتینا یک پروژه واقعی دارد ؛ بازی با یووه برای من متفاوت است

1428 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا یک پروژه واقعی دارد ؛ بازی با یووه برای من متفاوت است 1392/07/26 فیورنتینا یک پروژه واقعی دارد ؛ بازی با یووه برای من متفاوت است اخبار باشگاه :: اخبار فیورنتینا یک پروژه واقعی دارد ؛ بازی با یووه برای من متفاوت است
فیورنتینا یک پروژه واقعی دارد ؛ بازی با یووه برای من متفاوت است

فیورنتینا یک پروژه واقعی دارد ؛ بازی با یووه برای من متفاوت است


ماسیمو آمبروزینی ستاره کهنه کار تیم فیورنتینا نگاهی ویژه به دیدار مقابل یوونتوس داشته و معتقد است ویولا در این فصل کمتر از چیزی ک استحقاقش را داشته امتیاز کسب کرده است.کاپیتان سابق تیم میلان که سال های زیادی با لباس روسونری در برابر بیانکونری بازی کرده حالا برای اولین بار در ترکیب بنفش پوشان مقابل یوونتوس قرار خواهد گرفت. آمبروزینی از جمله دلایل پیوستن به فیورنتینا را وجود "پروژه ای واقعی" در فلورانس عنوان کرده است:


"من اینجام چون فیورنتینا یک پروژه خیلی خوب دارد. در فوتبال امروز معمولا برنامه باشگاه ها فقط در حد حرف است ولی در فلورانس یک پروژه واقعی با تکیه بر کیفیت بازی، جوانان جاه طلب و شخصیت تیمی در جریان می باشد. اما باید صبور باشیم و بدانیم که پیشرفت کردن هزینه هایی دارد. من همچنین فیورنتینا را انتخاب کردم چون می خواستم چیز هایی را به خودم ثابت کنم. ما تازه در ابتدای راه هستیم و من از شرایط راضی هستم. دیدار های قبلی؟ ما حداقل 4 امتیاز را به راحتی از دست دادیم. کالیاری در اواخر بازی و پارما نیز در آخرین ثانیه ها بازی را به تساوی کشاندند. البته شکست در مقابل اینتر هنوز من را اذیت می کند. ما نتیجه بازی را در اختیار داشتیم و در بدترین حالت باید مساوی می کردیم ولی متاسفانه در نهایت شکست خوردیم."


"تمدید قرارداد؟ هنوز کسی در این باره با من صحبت نکرده است. البته من در 5-4 سال گذشته به این شرایط عادت کرده ام و روز به روز منتظر مشخص شدن وضعیت قراردادم بوده ام. بازی با یوونتوس؟ باید خیلی تمرکز زیادی در این بازی داشته باشیم. این بازی یک دربی برای ماست و پیروزی پس از 15 سال می تواند نشاط زیادی را به هواداران بدهد. بیانکونری هم نقاط ضعفی دارد ولی نقاط قوت آنها بسیار بیشتر است. در میلان که بودم شخصا یوونتوس را نسبت به اینتر رقیب جدی تری برای خودم می دانستم. کونته و مونتلا؟ آنها به جزییاتی در فوتبال دقت می کنند که می تواند در شرایط بازی تفاوت ایجاد کند. آنها قطعا مربیان بزرگی هستند. لیگ اروپا؟ ما می خواهیم با پیروزی مقابل پاندوری راه صعود را هموار کنیم."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :