اخبار :: اخبار باشگاه

دیداری فرا تر از سایر مسابقات ؛ راه ضربه زدن به یووه را می دانم

1429 شماره اطلاع نامه : دیداری فرا تر از سایر مسابقات ؛ راه ضربه زدن به یووه را می دانم 1392/07/27 دیداری فرا تر از سایر مسابقات ؛ راه ضربه زدن به یووه را می دانم اخبار باشگاه :: اخبار دیداری فرا تر از سایر مسابقات ؛ راه ضربه زدن به یووه را می دانم
دیداری فرا تر از سایر مسابقات ؛ راه ضربه زدن به یووه را می دانم

دیداری فرا تر از سایر مسابقات ؛ راه ضربه زدن به یووه را می دانم


وینچنزو مونتلا در آستانه نبرد با یوونتوس مدعی شده که ارزش این مسابقه فراتر از سایر دیدار ها بوده و آمادگی ذهنی در تعیین نتیجه این دیدار نقش اساسی خواهد داشت.دو تیم فیورنتینا و یوونتوس فردا در آرتمیو فرانکی به مصاف هم می روند و ویولا امیدوار است ضمن ارائه نمایشی مانند دیدار سال گذشته در فلورانس، این بار رقیب دیرینه خود را شکست دهد. مونتلا نیز در کنفرانس مطبوعاتی خود به طور کامل به تشریح وضعیت دو تیم پرداخت است:


"یک بازی بسیار مهم برای هر دو تیم به خصوص برای شهر فلورانس و باشگاه فیورنتینا می باشد که هیچ ارتباطی به وضعیت جدول رده بندی مسابقات ندارد. هر یکشنبه در یک مسابقه آزمایش می شویم ولی این بازی از ارزش بسیار بیشتری برای ما برخوردار است. تیم در شرایط خوبی قرار داشته و مسئله خاصی که نگران آن باشیم نیست. در مقابل لازیو بهترین بازی را از نظر روانی پشت سر گذاشتیم که این موضوع اهمیت فراوانی برای ما دارد. با این حال تیم از لحاظ فیزیکی هم در وضعیت مطلوبی قرار دارد. برای پیروزی مقابل یووه باید در همه نقاط زمین عالی بازی کرده و مجبورید که بدون نقص باشید. ما ارزش این بازی را به خوبی می دانیم و باید با فکری باز به میدان برویم."


"یوونتوس هنوز همان عطش گذشته را دارد و بازیکنان بزرگی را نیز به ترکیب خود اضافه کرده است. هواداران فیورنتینا همیشه تاثیر خود را به خوبی نشان داده اند. آنها از من خواسته اند که این بازی را ببریم. کارلوس توز؟ او بازیکنی پرحرارت و بسیار خوب از لحاظ فیزیکی و تکنیکی می باشد. غیبت احتمالی ویدال؟ خیلی خوب است اگر او بازی نکند چون بازیکنی بسیار قدرتمند می باشد. تفاوت مونتلا با کونته؟ او جام برده ولی من نه و این موضوع بسیار مهمی است. توقف پیرلو؟ وقتی در مقابل یوونتوس بازی می کنید نیاز به انجام کار های زیادی دارید. مطمئنا محدود کردن تاثیر بازیکنی چون پیرلو موثر است اما آنها سلاح های زیادی دارند که دست مربی را باز می گذارد. ما نیز راه هایی برای ضربه زدن به یووه آماده کرده ایم که ار گفتن آنها خودداری می کنم."


"ایلیچیچ و ربیچ؟ آنها اصلا تمرین نکرده و آماده نیستند. ربیچ ترجیح داد برای تیم ملی به میدان برود و این دو بازیکن هیچ شانسی برای حضور در بازی فردا ندارند. روسی؟ او پس از بازگشت به تیم ملی اشتیاق زیادی را کسب کرده و با تمرینات خوبی که داشته آماده حضور در بازی فردا می باشد. پیزارو؟ او کاملا آماده بوده و همانند ماتی فرناندز در تمامی تمرینات شرکت کرده است. از نظر من بازی نکردن او در تیم ملی به این دلیل بود که او یک "پیرمرد" است و باید از او محافظت شود. گل های دریافتی زیاد؟ سبک بازی ما بر اساس زیبا بازی کردن است و وقتی می خواهیم دفاع کنیم دچار مشکل می شویم. شاید تیم ما برای پیروزی ساخته نشده ولی برای ارائه فوتبالی زیبا و تماشاگر پسند بسته شده است."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :