اخبار :: اخبار باشگاه

یک روز تاریخی برای فلورانس ؛ در فکر تعویض روسی بودم که ...

1431 شماره اطلاع نامه : یک روز تاریخی برای فلورانس ؛ در فکر تعویض روسی بودم که ... 1392/07/28 یک روز تاریخی برای فلورانس ؛ در فکر تعویض روسی بودم که ... اخبار باشگاه :: اخبار یک روز تاریخی برای فلورانس ؛ در فکر تعویض روسی بودم که ...
یک روز تاریخی برای فلورانس ؛ در فکر تعویض روسی بودم که ...

یک روز تاریخی برای فلورانس ؛ در فکر تعویض روسی بودم که ...


وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا پس از پیروزی غیر منتظره برابر یوونتوس اعلام کرد "یک روز تاریخی" برای باشگاه فیورنتینا و مردم شهر فلورانس رقم خورده است. وی همچنین اعتراف کرد به فکر تعویض روسی در نیمه دوم بوده است.تیم فیورنتینا در آرتمیو فرانکی، شکست 0-2 را به یک پیروزی 4-2 تبدیل کرد تا روزی فراموش نشدنی در تاریخ باشگاه فیورنتینا ثبت شود:


"یک پیروزی زیبا را بدست آوردیم. یک روز تاریخی برای باشگاه و کل شهر فلورانس رقم خورد. نیمه اول از نظر من متعادل بود و یووه بهتر از موقعیت ها استفاده کرد ولی در نیمه دوم ما کار را تمام کردیم. فوتبال بازی پیچیده ای است و یک پنالتی همه چیز را تغییر می دهد. یوونتوس با کونته 4 گل دریافت نکرده بود. این پیروزی برای همه هواداران است، افرادی که به ورزشگاه آمده و جو فوق العاده ای را ایجاد کرده بودند. حتی شاید زمانی که ما خودمان نا امید شده بودیم آنها تیم را تشویق می کردند. بازی بسیار تاکتیکی بود و دو تیم فضای زیادی پیدا نمی کردند ولی ما بازگشتی عالی داشته و شایسته این پیروزی بودیم."


"روسی؟ در فوتبال تفاوت کیفیت بازیکنان تعیین کننده است و ما سطح بازی روسی را به خوبی دیدیم. من به فکر تعویض او بودم ولی او با تیم کار کرد، کیفیت بیشتری به آن داد و در نهایت نیز گل های فوق العاده ای را به ثمر رساند. حالا باید سعی کنیم همیشه شبیه امروز بازی کرده، از فوتبال لذت ببریم و در جدول صعود کنیم. اگر میباختیم باید لیگ را فراموش می کردیم (با خنده). نتو؟ عملکرد او امروز تعیین کننده بود، به خصوص روی صحنه تک به تک با مارکیزیو. اسکودتو؟ امسال تیم های بیشتری نسبت به پارسال رقابت می کنند. گومز؟ منتظر او هستیم، در 2 یا 3 هفته آینده به جمع ما ملحق خواهد شد."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :