اخبار :: اخبار باشگاه

تمجید برادران دلاواله از عملکرد تیم و حمایت هواداران

1433 شماره اطلاع نامه : تمجید برادران دلاواله از عملکرد تیم و حمایت هواداران 1392/07/28 تمجید برادران دلاواله از عملکرد تیم و حمایت هواداران اخبار باشگاه :: اخبار تمجید برادران دلاواله از عملکرد تیم و حمایت هواداران
تمجید برادران دلاواله از عملکرد تیم و حمایت هواداران

تمجید برادران دلاواله از عملکرد تیم و حمایت هواداران


دیگو و آندره آ دلاواله مالکان باشگاه فیورنتینا پس از پیروزی خاطره انگیز برابر یوونتوس به تمجید از عملکرد تیمشان پرداخته و آن را به مردم شهر فلورانس تقدیم کردند.برادران دلاواله پس از مدت ها در کنار هم دیگر بازی فیورنتینا را در آرتمیو فرانکی از نزدیک مشاهده می کردند که این اتفاق با پیروزی فراموش نشدنی برابر یووه همراه شد. آنها پس از بازی صحبت های خیلی کوتاهی را انجام داده اند:


دیگو دلاواله: "یک روز تاریخی بود و فکر می کنم هواداران شایسته این پیروزی و موفقیت بودند. این یک برد عالی برای تیم بود و امیدوارم آخرین آن نباشد."


آندره آ دلاواله: "ما امروز تمامی خاطره های قدیمی از دیدار با یوونتوس را پشت سر گذاشته و فراموش کردیم. تیم روحیه خود را پیدا کرده و نتو نتیجه را برای ما حفظ کرد سپس سایر بازیکنان کار را تمام کردند. خوشحالی توز و پوگبا؟ ما در جواب 4 شلیک سهمگین به آنها کردیم. تیم امروز با قلب خود به پیروزی رسید. صحبت در این باره سخت است ولی فلورانس امشب پیروز شد."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :