اخبار :: اخبار باشگاه

غیبت 1 ماهه آمبروزینی و سفر ایلیچیچ به هلند برای تکمیل روند درمانی

1435 شماره اطلاع نامه : غیبت 1 ماهه آمبروزینی و سفر ایلیچیچ به هلند برای تکمیل روند درمانی 1392/07/30 غیبت 1 ماهه آمبروزینی و سفر ایلیچیچ به هلند برای تکمیل روند درمانی اخبار باشگاه :: اخبار غیبت 1 ماهه آمبروزینی و سفر ایلیچیچ به هلند برای تکمیل روند درمانی
غیبت 1 ماهه آمبروزینی و سفر ایلیچیچ به هلند برای تکمیل روند درمانی

غیبت 1 ماهه آمبروزینی و سفر ایلیچیچ به هلند برای تکمیل روند درمانی


به گزارش باشگاه فیورنتینا، ماسیمو آمبروزینی و یوزیپ ایلیچیچ به ترتیب برای 1 ماه و 2 هفته دور از میادین خواهند بود. بدین ترتیب به احتمال فراوان دیدار های مهمی چون ناپولی و میلان را از دست خواهند داد.پیروزی مقابل یوونتوس باعث شادی زیادی در شهر فلورانس شد ولی تنها نکته منفی به جا مانده از این مسابقه، مصدومیت ماسیمو آمبروزینی بود که می تواند این ستاره کهنه کار را برای 1 ماه خانه نشین کند. مشکل عضلانی ایجاد شده برای آمبرو در میانه های نیمه اول این بازیکن را مجبور به ترک زمین کرد و در نهایت نیز اعلام شد که آسیب دیدگی جدی بوده و کاپیتان سابق میلان را برای 4 هفته خانه نشین خواهد کرد. آمبرو با این شرایط دیدار های حساسی چون پاندوری (لیگ اروپا)، کیه وو، ناپولی و میلان را از دست خواهد داد. هرچند که تلاش می شود تا این هافبک باتجربه به دیدار سن سیرو مقابل میلان و رویارویی با هم تیمی های سابقش برسد.


ایلیچیچ نیز همچنان درگیر مصدومیت کهنه خود می باشد و هنوز زمان آمادگی مجدد وی معلوم نیست. در آخرین خبر مربوط به این بازیکن نیز اعلام شده که برای بهبودی کامل به مدت 2 هفته راهی هلند خواهد شد تا زیر نظر پروفسور فن دیک به درمان بپردازد. پیش از این نیز یووتیچ از سوی باشگاه برای موردی مشابه نزد این متخصص فرستاده شده بود. بدین ترتیب اگر نیاز به جراحی نباشد، ایلیچیچ تا دو هفته دیگر باز خواهد گشت و می تواند تیم مونتلا را همراهی کند. ایلیچیچ نیز بازی با پاندوری، کیه وو و ناپولی را به طور قطع از دست خواهد داد ولی در صورتی که همه چیز به خوبی پیش برود برای بازی با میلان آماده خواهد شد.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :