اخبار :: اخبار باشگاه

کنفرانس خبری مشترک مونتلا و نتو ؛ نباید پاندوری را دست کم بگیریم

1438 شماره اطلاع نامه : کنفرانس خبری مشترک مونتلا و نتو ؛ نباید پاندوری را دست کم بگیریم 1392/08/01 کنفرانس خبری مشترک مونتلا و نتو ؛ نباید پاندوری را دست کم بگیریم اخبار باشگاه :: اخبار کنفرانس خبری مشترک مونتلا و نتو ؛ نباید پاندوری را دست کم بگیریم
کنفرانس خبری مشترک مونتلا و نتو ؛ نباید پاندوری را دست کم بگیریم

کنفرانس خبری مشترک مونتلا و نتو ؛ نباید پاندوری را دست کم بگیریم


وینچنزو مونتلا مربی و نوربرتو نتو سنگربان تیم فیورنتینا در آستانه دیدار با پاندوری در لیگ اروپا یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک برگزار کرده و در مورد وضعیت خود و تیمشان به صحبت پرداختند.تیم فیورنتینا پس از دیدار خاطره انگیز مقابل یوونتوس حالا خود را برای نبرد سوم در لیگ اروپا مقابل تیم پاندوری رومانی آماده می کند. مونتلا و نتو نیز در یک کنفرانس خبری مشترک صحبت های خود در مورد این بازی مطرح کردند. مونتلا معتقد است نباید حریف را دست کم بگیرند:


"امیدوارم در فکر پیروزی مقابل یوونتوس که به ما انگیزه و شادی بی نظیری را داد باقی نمانده باشیم، حالا باید به آن بازی خاتمه داده و به دیدار مهم بعدی در لیگ اروپا فکر کنیم. ما باید خیلی مراقبت بازی های اروپایی باشیم و بهتر ظاهر شویم. پاندوری تیمی است که در خارج از خانه بهتر نتیجه گرفته و به همین شکل نیز جواز حضور در مرحله گروهی لیگ اروپا را بدست آورده است. ما به هیچ وجه نباید آنها را دست کم بگیریم. آشنایی با زبان رومانیایی؟ نه درباره زبان رومانیایی چیزی نمی دانم ولی به زبان رومی (ایتالیایی) آشنایی دارم (با خنده)."


"نیمکت نشینی گونزالو؟ تیمی فردا به میدان خواهد رفت که بدانیم بهترین بازی را به نمایش می گذارد. وقتی که از یک دیدار بزرگ و سخت با چنین شرایط روانی خارج می شوید نیاز دارید که برای بازی بعدی کاملا متمرکز و با انگیزه باشید. کوادرادو؟ او هنوز باید چیز هایی را یاد بگیرد ولی در کنار زمین توانایی انجام هر کاری را دارد و این دلیل تلاش زیاد یووه برای جذب وی بود. شاید در برابر یووه در نیمه اول تمرکزمان روی بازی با پاندوری بود ولی در نیمه دوم کار را جبران کرده و بسیار تعیین کننده ظاهر شدیم."


سنگربان جوان برزیلی ویولا نیز مدعی شده همیشه به فکر قرار گرفتن در ترکیب اصلی بنفش پوشان بوده و حالا به رویای خود دست پیدا کرده است:


"دیدار با یووه به ما روحیه زیادی را بخشیده است و حالا فقط به پیروزی در بازی بعدی فکر می کنیم. عکس العمل مقابل مارکیزیو؟ خیلی مهم بود چون می توانست فاصله را به 3 گل رسانده و کار را سخت تر کند ولی ما توانستیم بازی برگردانیم و به همه بازیکنان تبریک می گویم. دروازه بان شماره 1؟ من از روزی که به فلورانس آمدم می دانستم که می توانم به دروازه بان شماره 1 ویولا تبدیل شوم. حالا این فرصت را بدست آورده و می خواهم روز به روز پیشرفت کنم. بهترین ترکیب دفاعی؟ همه روش های دفاعی به من امنیت خوبی را می دهند و تفاوتی میان مدافعین وجود ندارد."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :