اخبار :: اخبار باشگاه

به دنبال صدرنشینی در گروه هستیم

1440 شماره اطلاع نامه : به دنبال صدرنشینی در گروه هستیم 1392/08/03 به دنبال صدرنشینی در گروه هستیم اخبار باشگاه :: اخبار به دنبال صدرنشینی در گروه هستیم
به دنبال صدرنشینی در گروه هستیم

به دنبال صدرنشینی در گروه هستیم


وینچنزو مونتلا پس از پیروزی مقابل پاندوری در لیگ اروپا به تمجید از بازیکنان ذخیره تیمش پرداخته و مدعی شد گونزالو رودریگز بازیکنی بدون جانشین برای بنفش پوشان می باشد.تیم فیورنتینا با 3 گل پاندوری را شکست داده و در گروه خود با 9 امتیاز صدر نشین شد. بدین ترتیب و با توجه به امتیاز سایر تیم ها (دنیپرو 6، پاکوش و پاندوری 1) به نظر می رسد که صعود ویولا قطعی شده باشد. با این حال مونتلا امیدوار است ویولا تا پایان نیز صدر نشین باقی بماند.


"ما فرصت این را داشتیم که در این بازی به چند بازیکن استراحت بدهیم و خوشحالم که این کار جواب مثبت داده و باعث شد بازیکنان دیگر روحیه خوبی بدست آورند. چنین رقبایی با نهایت توان خود بازی می کنند پس باید بازیکنانی به میدان بروند که انگیزه بیشتری دارند. نمایش خوب پاندوری در ابتدای مسابقه ما را بیدار کرد. باکیچ؟ هر چه بازی جلو تر رفت عملکرد بهتری داشت. شاید او خوش شانس است که در چنین تیمی در حال پیشرفت می باشد. او در پست غیر تخصصی بازی می کند و زمان می خواهد تا به آن عادت کند. خواکین؟ او در حال پیدا کردن ثبات و تداوم لازم می باشد و به چند هفته زمان بیشتر از سایرین نیاز داشت."


"گونزالو؟ خوب است، او برای ما بازیکنی مهم و بدون جانشین می باشد. گونزالو بیش از حد معمول تمرین می کند چون او در تمام دوران بازی خود مهره ای ثابت بوده است. کومپر؟ یک بازیکن باهوش و مدافعی عالی است که هرگز در قطع توپ ها اشتباه نمی کند. بورخا؟ او تمرین خود را در میدان مسابقه انجام می دهد و در جلسات تمرینی راه می رود (با خنده). یاکوونکو؟ تا به حال 90 دقیقه بازی نکرده و در چند صحنه نیز بدشانس بود ولی از لحاظ عملکردی واقعا خوب بازی کرد. قطعی شدن صعود؟ تقریبا بله ولی ما می خواهیم تیم اول گروه باشیم چون دوست نداریم در مرحله بعدی با تیم هایی که از لیگ قهرمانان می آیند روبرو شویم."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :