اخبار :: اخبار باشگاه

فقط به درخشش در فیورنتینا فکر می کنم

1441 شماره اطلاع نامه : فقط به درخشش در فیورنتینا فکر می کنم 1392/08/04 فقط به درخشش در فیورنتینا فکر می کنم اخبار باشگاه :: اخبار فقط به درخشش در فیورنتینا فکر می کنم
فقط به درخشش در فیورنتینا فکر می کنم

فقط به درخشش در فیورنتینا فکر می کنم


با وجود علاقه تیم های یوونتوس، بایرن و بارسلونا برای جذب خوان کوادرادو، این بازیکن خوش تکنیک مدعی شده فقط به درخشش در لباس فیورنتینا فکر می کند.در روز های اخیر صحبت های جدیدی در مورد آینده ورزشی ستاره 25 ساله ویولا به گوش رسید و باعث شد تا وی در این باره به صحبت بپردازد. کوادرادو که روز گذشته به همراه روسی در مراسم افتتاحیه یک فروشگاه در فلورانس شرکت کرده بود اعلام کرد از حضور در فلورانس راضی بوده و همه چیز را به پایان فصل موکول کرده است:


"من همیشه به تیم خودم فکر می کنم و از حضور در فلورانس خوشحال هستم. قصد ندارم در مورد آینده پیش بینی کنم، من می خواهم هر چه در توان دارم برای این پیراهن به نمایش بگذارم سپس خواهیم دید چه اتفاقی رخ می دهد. ما تیمی هستیم که فوتبال زیبایی را ارائه می کنیم و باید به همین شکل ادامه دهیم، بدین ترتیب می توانیم چیز های مهمی را نیز کسب کنیم. بازی با پاندوری؟ خیلی متاسفم که نتوانستم در آخرین لحظات گلزنی کرده و نتیجه را 4-0 کنم چون یک گل فوق العاده می شد. اما در پایان چیزی که باقی ماند پیروزی ما بود و از این بابت خیلی خوشحالم. گومز؟ همه ما توانایی های او را می دانیم و به زودی به میدان باز می گردد تا یکی از اسلحه های ما باشد."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :