اخبار :: اخبار باشگاه

باید پیروزی مقابل یوونتوس را فراموش کنیم ؛ بازی سختی را در پیش داریم

1442 شماره اطلاع نامه : باید پیروزی مقابل یوونتوس را فراموش کنیم ؛ بازی سختی را در پیش داریم 1392/08/04 باید پیروزی مقابل یوونتوس را فراموش کنیم ؛ بازی سختی را در پیش داریم اخبار باشگاه :: اخبار باید پیروزی مقابل یوونتوس را فراموش کنیم ؛ بازی سختی را در پیش داریم
باید پیروزی مقابل یوونتوس را فراموش کنیم ؛ بازی سختی را در پیش داریم

باید پیروزی مقابل یوونتوس را فراموش کنیم ؛ بازی سختی را در پیش داریم


وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا در آستانه دیدار فردا در سری آ به بازیکنانش هشدار داد که پیروزی برابر یوونتوس را فراموش کرده و با تمرکز لازم در مقابل کیه وو به میدان بروند.تیم فیورنتینا با کسب دو پیروزی تاریخی مقابل یوونتوس و سپس برد ارزشمند در برابر پاندوری در لیگ اروپا به وضعیت روحی بسیار مناسبی دست پیدا کرده ولی مونتلا معتقد است نباید بیش از حد از این پیروزی ها خوشحال بود:


"شادی و خوشحالی بیش از حد در مورد پیروزی مقابل یوونتوس می تواند برای ما نتیجه عکس داشته باشد و تنها نکته قطعی که وجود دارد این است که در مقابل کیه وو باید تمرکز بسیار زیادی داشته باشیم. بازی فردا خیلی سخت خواهد بود و قطعا دشوار تر از دیداری که با پاندوری داشتیم. کیه وو به خوبی می داند که چگونه پرس کند، قدرت زیادی داشته و مربی با شخصیتی دارد. من از روند تیم تا اینجای فصل راضی هستم. بازیکنان حرفه ای بوده و هر لحظه در حال بهتر شدن می باشند. کوادرادو؟ برای ما یک تضمین در سمت راست است اما من تلاش می کنم تا او را در سمت چپ نیز آزمایش کنم. او همچنین علاقه زیادی برای نفوذ به مرکز دارد."


خواکین؟ وقتی که به جمع ما ملحق شد او را به عنوان یک بازیکن بزرگ می دانستیم و تنها مشکل او این بود که به مدتی زمان برای جای گرفتن در ترکیب تیم نیاز داشت. وقتی که به او فرصت دادم موفق شد خودش را ثابت کند. او جواب اعتماد من را داده و در حال پیشرفت کردن نیز می باشد. گومز؟ به تنهایی تمرین می کند و فکر می کنم خوب باشد که قبل از اضافه شدن به تمرینات گروهی کاملا آماده شود. تریو؟ او بازیکن واقعا جالب و خوبی است. ما به دنبال خرید وی بودیم و امیدوارم فردا تصمیم نداشته باشد به ما نشان بدهد که چقدر خوب بوده است (با خنده)."


"وارگاس؟ او کاملا آماده شده و به ریتم مناسبی برای بازی برگشته است. او حالا از لحاظ فیزیکی در وضعیتی قرار دارد که 5 سال پیش قرار داشت. نتو؟ پیشرفت زیادی داشته و خیلی خوب در کمال آرامش و در زمین به انتقادات جواب داد. ربیچ؟ ما طبق قوانین او را به اردوی تیم ملی اش فرستادیم ولی انتظار داشتیم که با توجه به وضعیت فیزیکی از او استفاده نشود. اما شاید بازیکن تحت فشار بوده و خودش نیز خواستار بازی کردن بوده است. آنها ریسکی در مورد وی انجام دادند که ما انجام نمی دهیم."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :