اخبار :: اخبار باشگاه

تمجید مونتلا از روحیه تیمی و درخشش کوادرادو

1444 شماره اطلاع نامه : تمجید مونتلا از روحیه تیمی و درخشش کوادرادو 1392/08/05 تمجید مونتلا از روحیه تیمی و درخشش کوادرادو اخبار باشگاه :: اخبار تمجید مونتلا از روحیه تیمی و درخشش کوادرادو
تمجید مونتلا از روحیه تیمی و درخشش کوادرادو

تمجید مونتلا از روحیه تیمی و درخشش کوادرادو


وینچنزو مونتلا پس از پیروزی سخت مقابل کیه وو ضمن تمجید از روحیه پیروزی طلبی تیمش، به تحسین عملکرد خوان کوادرادو پرداخته و مدعی شده "او هر کاری را می تواند انجام دهد."تیم فیورنتینا عصر امروز در یک دیدار پر برخورد و فیزیکی در حالی میزبان خود کیه وو را با دو گل زیبای کوادرادو شکست داد که در اوایل مسابقه گلی را دریافت کرده بود:


"کوادرادو قطعا ویژگی های منحصر به فردی دارد. او در سیستم 3-3-4 در سمت چپ بود و گلزنی کرد، سپس در 2-5-3 به سمت راست آمد و باز هم گل زد، او هر کاری را می تواند انجام دهد. پیشنهاد 30 میلیونی برای کوادرادو؟ آیا 30 میلیون برای نصف او می باشد؟ (با خنده) اما من مطمئنم که او با ما خواهد ماند و در پایان فصل خواهیم دید که چه اتفاقی خواهد افتاد. بازی بسیار سختی بود و ما خیلی زود در مقابل تیم منظم و منسجم کیه وو گل خوردیم. ما خیلی با حوصله و با کیفیت بازی کردیم و فکر می کنم شایسته این پیروزی بودیم."


"من تیمی قدرتمند را در زمین دیدم که باور به برنده شدن داشت اما مسئله مهم این است که بیش از فصل گذشته گل زده ایم و از این بابت خیلی راضی هستم. همینطور نسبت به فصل پیش کمتر زیبا بازی می کنیم ولی بازی خودمان را به حریفان تحمیل می کنیم و نتیجه لازم را می گیریم که این نشانه ای برای پیشرفت است. ریسک زیادی وجود داشت که ما پس از دیدار با یووه، تمرکز لازم را نداشته باشیم اما جدای از 10 دقیقه ابتدایی در مسیر درستی حرکت کردیم. شما هرگز نمی توانید در چنین میدان هایی بدون تمرکز و انگیزه لازم بازی کنید."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :