اخبار :: اخبار باشگاه

به مربی و باشگاه اعتماد کامل دارم

1445 شماره اطلاع نامه : به مربی و باشگاه اعتماد کامل دارم 1392/08/05 به مربی و باشگاه اعتماد کامل دارم اخبار باشگاه :: اخبار به مربی و باشگاه اعتماد کامل دارم
به مربی و باشگاه اعتماد کامل دارم

به مربی و باشگاه اعتماد کامل دارم


خوان کوادرادو ستاره اول میدان نبرد با کیه وو مدعی شده گل های به ثمر رسانده در این بازی حاصل تلاش همه بازیکنان ویولا بوده و گونزالو نیز از کوادرادو به عنوان بهترین بازیکن زمین نام برده است.خوان کوادرادو، گونزالو رودریگز و نناد تومویچ سه تن از بازیکنان فیورنتینا پس از دیدار با کیه وو صحبت هایی را مطرح کرده اند که به اختصار به آنها اشاره می کنیم:


"سه امتیاز خوبی بود که مقابل یک تیم قدرتمند بدست آوردیم. آنها واقعا ما را به زحمت انداختند. علاقه تیم های بزرگ؟ باعث خوشحالی من است ولی من از حضور در فیورنتینا واقعا راضی و خوشحال هستم. گل ها؟ روی تلاش سایر هم تیمی ها فرصتی ایجاد شد تا من از توانایی های خودم استفاده کنم. من آرام و خونسرد هستم چون می دانستم دیر یا زود مانند لیگ اروپا، در سری آ نیز گلزنی خواهم کرد وقتی که به فلورانس آمدم به مربی و باشگاه اعتماد کامل داشتم و این مسئله بسیار مهمی می باشد. پست بازی؟ در نیمه اول در چپ بازی کردم و نیمه دوم در سمت راست و مشکلی نیست."


"به دلیل کارت زرد و محرومیت از بازی با ناپولی متاسفم چون بازی بسیار مهمی است. به هر حال ما در این دیدار به پیروزی رسیدیم و شخصیت خودمان در بازی های سخت را نشان دادیم. کوادرادو بازیکنی استثنایی است و امروز بهترین بود."


"این بازی برای ما سخت از دیدار با یووه بود ولی ما آمده بودیم که هر سه امتیاز را کسب کنیم. کیه وو در دفاع عالی کار کرد و فضای لازم را به ما نداد. تساوی با کالیاری و پارما به ما چیز هایی یاد داد که در این بازی استفاده کرده و اشتباهاتمان را برطرف کردیم. غیبت گونزالو برای ناپولی؟ من آماده ام تا به جای او در قبل خط دفاعی بازی کنم ولی گزینه های زیاد دیگری نیز وجود دارند."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :