اخبار :: اخبار باشگاه

نبرد پپیتو با پیپیتا ؛ خاطرات تلخ بنیتز از ویولا

1446 شماره اطلاع نامه : نبرد پپیتو با پیپیتا ؛ خاطرات تلخ بنیتز از ویولا 1392/08/07 نبرد پپیتو با پیپیتا ؛ خاطرات تلخ بنیتز از ویولا اخبار باشگاه :: اخبار نبرد پپیتو با پیپیتا ؛ خاطرات تلخ بنیتز از ویولا
نبرد پپیتو با پیپیتا ؛ خاطرات تلخ بنیتز از ویولا

نبرد پپیتو با پیپیتا ؛ خاطرات تلخ بنیتز از ویولا


دیدار فردا شب فیورنتینا با ناپولی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و نبرد های زیادی از جمله رویارویی روسی با هیگواین یا جدال بازیکنان اسپانیایی دو تیم به جذابیت های این بازی خواهد افزود. اما بنیتز هم خاطرات تلخی از روبرو شدن با بنفش پوشان دارد.در سال 2009 تیم فیورنتینا تحت هدایت چزاره پراندلی در رقابت لیگ قهرمانان اروپا با لیورپول رافا بنیتز هم گروه بود که تیم آماده و قدرتمند ویولا در آن سال موفق شد در هر دو بازی رفت و برگشت لیورپول را شکست دهد. دو گل از پدیده آن روز های فوتبال یعنی استوان یووتیچ در آرتمیو فرانکی نتیجه 2-0 را رقم زد و در بازی برگشت نیز مارتین یورگنسن و آلبرتو جیلاردینو پیام آور شادی بودند تا بازی با نتیجه 1-2 به سود سفید پوشان در آنفیلد به پایان برسد. بدین ترتیب رافا بنیتز از رویارویی با فلورانسی ها خاطره خوبی ندارد. از آن تیم فقط مانوئل پاسکوال و خوان وارگاس باقی مانده اند که هر دو برای بازی فردا شب آماده هستند.


نکته دیگر بازی فردا شب ترکیب اسپانیایی شده دو تیم می باشد. بنیتز که خود ملیتی اسپانیایی دارد با حضورش در ناپل بازیکنانی چون رینا، کایخون و آلبیول اسپانیایی و هیگواین که سابقه بازی در رئال را دارد با خود به سن پائولو آورد. در مقابل نیز مونتلا از که از سال گذشته فوتبال خود را به سبک اسپانیایی ارائه می کند، بازیکنانی چون والرو، آلونسو و خواکین را در ترکیب می بیند. روسی، گونزالو، ماتی و مونوا نیز سابقه بازی در لیگ اسپانیا را دارند. با این شرایط می توان این دیدار را دربی اسپانیایی ها نیز دانست. ضمن اینکه نباید رقابت کوادرادو با آرمرو دو بازیکن کلمبیایی در کناره زمین را نیز نادیده بگیریم. دیگر کلمبیایی ناپولی دوان زاپاتا می باشد و زونیگا نیز مصدوم است.


اما یکی از اصلی ترین نبرد های این مسابقه، جدال پپیتو با پیپیتا می باشد. روسی و هیگواین که بدون شک از بهترین مهاجمین فوتبال اروپا و سری آ هستند می توانند در این مسابقه قدرت گلزنی خودشان را به رخ حریف بکشند. روسی با 8 گل بهترین گلزن سری آ بوده و با هت تریک مقابل یوونتوس نام خود را در کنار بزرگانی چون باتیستوتا و باجو در تاریخ باشگاه قرار داده است. هیگواین نیز هفته گذشته هر دو گل تیمش را در برابر تورینو به ثمر رسانده و با عملکرد بسیار عالی خود سعی دارد تا جانشینی مناسب برای ادینسون کاوانی و البته اسطوره هموطن خود دیگو آرماندو مارادونا در ناپل باشد.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :