اخبار :: اخبار باشگاه

ناپولی تیم قدرتمندی است ولی برای پیروزی می جنگیم

1447 شماره اطلاع نامه : ناپولی تیم قدرتمندی است ولی برای پیروزی می جنگیم 1392/08/07 ناپولی تیم قدرتمندی است ولی برای پیروزی می جنگیم اخبار باشگاه :: اخبار ناپولی تیم قدرتمندی است ولی برای پیروزی می جنگیم
ناپولی تیم قدرتمندی است ولی برای پیروزی می جنگیم

ناپولی تیم قدرتمندی است ولی برای پیروزی می جنگیم


وینچنزو مونتلا در آستانه نبرد حساس در فلورانس مقابل تیم زادگاهش ناپولی ضمن تمجید از شاگردان رافا بنیتز مدعی شد برای پیروزی در این مسابقه به میدان خواهند رفت.دو تیم فیورنتینا و ناپولی در هفته دهم رقابت های سری آ فردا شب در فلورانس به مصاف هم خواهند رفت. مونتلا در کنفرانس مطبوعاتی خود پیش از این دیدار اعلام کرد از حضور در فیورنتینا کاملا راضی بوده و قصد ترک این باشگاه را ندارد:


"بازی با کیه وو؟ ما به خوبی در آن بازی واکنش نشان داده و شایسته پیروزی بودیم. در نیمه اول با کیه وو از لحاظ روانی آماده نبودیم و امیدوارم این اتفاق در دیدار با ناپولی تکرار نشود. ناپولی؟ یک تیم بزرگ که با سیاست درستی ساخته شده است. یک مربی در سطح بین المللی دارند که به خوبی برای هر بازی تیمش را آماده می کند. آنها می تونند برای اسکودتو رقابت کنند ولی حضور در لیگ قهرمانان ممکن است روی آنها تاثیر بگذارد. ما با یک تیم در سطح اول روبرو می شویم و من علاقه مندم که ببینم فیورنتینا می تواند در یک سطح با تیم های بزرگ بازی کند. ما برای پیروزی به میدان می رویم. روسی و هیگواین؟ رقابت آنها جنبه رسانه ای دارد. من فقط می توانم بگویم که آنها دو بازیکن فوق العاده هستند که برای تیم بازی کرده و گلزنی می کنند."


"آکوییلانی؟ روز گذشته با ما تمرین کرد و نگرانی بابت او وجود ندارد. بازی همزمان کوادرادو و خواکین؟ در نیمه اول با کیه وو خوب بازی کردند ولی پیدا کردن فضا در آن بازی خیلی سخت بود و در نیمه دوم همه چیز تغییر کرد. غیبت گونزالو؟ ما نباید خودمان را پشت غیبت گونزالو مخفی کنیم. بازیکنان باتجربه ای داریم که می دانند چگونه در چنین شرایطی بازی کنند. در برخی بازی ها ثبات لازم را نداشتیم و امیدوارم که تیم از آنها درس گرفته باشد. مربیگری در ناپولی؟ از حضور در فیورنتینا خوشحالم و فعلا آرزوی مربیگری در هیچ تیم دیگری را ندارم. ایلیچیچ؟ مطمئنا در برابر ناپولی و میلان در ترکیب نخواهد بود و احتمال می دهم در اواخر نوامبر به تیم باز گردد."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :