اخبار :: اخبار باشگاه

بهترین بازی فصل فیورنتینا بود ؛ ما قربانی ناداوری نیستیم

1449 شماره اطلاع نامه : بهترین بازی فصل فیورنتینا بود ؛ ما قربانی ناداوری نیستیم 1392/08/09 بهترین بازی فصل فیورنتینا بود ؛ ما قربانی ناداوری نیستیم اخبار باشگاه :: اخبار بهترین بازی فصل فیورنتینا بود ؛ ما قربانی ناداوری نیستیم
بهترین بازی فصل فیورنتینا بود ؛ ما قربانی ناداوری نیستیم

بهترین بازی فصل فیورنتینا بود ؛ ما قربانی ناداوری نیستیم


وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا پس از شکست مقابل ناپولی مدعی شد تیمش از همه نظر برتر از حریف بوده و نباید اجازه دهند بحث در مورد اشتباهات داوری، "بهترین بازی فصل" ویولا را تحت الشعاع قرار دهد.تیم فیورنتینا در حالی مقابل ناپولی در خانه تن به شکست داد که برتری بنفش پوشان در میدان به وضوح قابل مشاهده بوده و شاگردان بنیتز در استفاده از موقعیت ها بهتر عمل کردند. اما در حالی که اشتباهات داوری کاملا در نتیجه بدست آمده در این بازی تاثیر گذار بود ولی مونتلا سعی بر آرام کردن جو تیمش دارد:


"تنش های پایان بازی؟ من به مرکز زمین رفتم و بازیکنانی که به داور اعتراض می کردند را دور کردم و سپس با داور دست دادم. اخراج کوادرادو؟ از این بابت متاسفم ولی ما نباید تمام تمرکزمان را روی این مسئله بگذاریم و از بازی فوق العاده تیم غافل شویم. ما تقریبا در تمامی زمان مسابقه برتر بوده و در نیمه زمین ناپولی بودیم، آنها فقط روی 2 صحنه گل از ما بهتر بودند. فکر نمی کنم که ما در این بازی قربانی اشتباهات شده باشیم و باید به بازی های پیش رو فکر کنیم. موقعیت های خوبی داشتیم به علاوه یک بار که توپ را به تیر دروازه کوبیدیم. چنین بازی مقابل تیمی با این سطح نشان می دهد که ما می توانیم با هر تیمی رقابت کنیم. فکر می کنم این بهترین بازی این فصل ما بود."


"کمبود یک تمام کننده؟ گومز در چند جلسه تمرینی شرکت کرده و قطعا خیلی زود به جمع ما اضافه می شود. ما با آغوش باز منتظر او هستیم اما مشکل گلزنی زیادی هم نداریم فقط به این نکته توجه کنید که روسی آقای گل است. پیزارو؟ نمی دانم موقع خروج از میدان چه کاری انجام داد فقط امیدوارم با محرومیت روبرو نشود. آکوییلانی؟ او بازیکنی است که در زمین دوندگی بسیار زیادی دارد. نیاز به اعتماد دارد ولی گاهی مواقع مورد انتقاد قرار می گیرد چون انتظارات مردم نیز از او زیاد است. من به بازیکنان هم گفتم که نباید مانند بازنده ها رفتار کنند و در عوض باید بفهمند راهی که در پیش داریم به موفقیت ختم خواهد شد."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :