اخبار :: اخبار باشگاه

سکوت رسانه ای برای بازیکنان

1450 شماره اطلاع نامه : سکوت رسانه ای برای بازیکنان 1392/08/09 سکوت رسانه ای برای بازیکنان اخبار باشگاه :: اخبار سکوت رسانه ای برای بازیکنان
سکوت رسانه ای برای بازیکنان

سکوت رسانه ای برای بازیکنان


بنا بر تصمیم مسئولین باشگاه فیورنتینا، هیچ کدام از بازیکنان این تیم حق مصاحبه در پایان دیدار با ناپولی را نداشتند. دلیل اصلی این تصمیم عصبانیت بازیکنان در انتهای مسابقه و جلوگیری از محرومیت احتمالی آنها بوده است.تنش ها پس از سوت پایان دیدار با ناپولی به حدی زیاد بود که وینچنزو مونتلا همانگونه که در مصاحبه مطبوعاتی اعلام کرد، شخصا مجبور به مداخله شد تا شاگردانش را از نزدیک داور مسابقه دور کند. گفته می شود دیوید پیزارو نیز با نشان دادن دست هایش که با حالتی خاص به معنای بسته شدن با دستبند می باشد، اعتراض خود را به داور بازی اعلام کرد. چنین کاری را پیش از این خوزه مورینیو در زمان حضور در اینتر انجام داده بود.


تمامی این تنش ها از یکی از آخرین صحنه های مسابقه که داور خطای واضح روی کوادرادو را تمارض تشخیص داده و او را از زمین اخراج کرد شروع شد (تصویر خبر). به همین خاطر نیز سران باشگاه به سرعت به بازیکنان خود دستور دادند که با هیچ رسانه ای مصاحبه نکرده و مستقیما به رختکن بروند. باید دید آیاد غیر از کوادرادو که به دلیل اخراج در این بازی، نبرد با میلان را از دست داده، فرد دیگری نیز به خاطر اتفاقات پس از سوت پایان محروم خواهد شد یا خیر.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :