اخبار :: اخبار باشگاه

مونتلا به دنبال پیروزی ؛ هدف ما رضایت هواداران است

1453 شماره اطلاع نامه : مونتلا به دنبال پیروزی ؛ هدف ما رضایت هواداران است 1392/08/11 مونتلا به دنبال پیروزی ؛ هدف ما رضایت هواداران است اخبار باشگاه :: اخبار مونتلا به دنبال پیروزی ؛ هدف ما رضایت هواداران است
مونتلا به دنبال پیروزی ؛ هدف ما رضایت هواداران است

مونتلا به دنبال پیروزی ؛ هدف ما رضایت هواداران است


وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا که هنوز از شکست غیر منصفانه تیمش در برابر ناپولی ناراحت به نظر می رسد، معتقد است باید به با پیروزی مقابل میلان به آن نتیجه واکنش نشان دهند.دو تیم میلان و فیورنتینا امشب در ورزشگاه سن سیرو شهر میلان به مصاف هم می روند و هواداران ویولا امیدوارند تا تیم محوبشان مانند 2 سال گذشته با پیروزی از این ورزشگاه خارج شود:


"هیچ کسی مدعی نشده که هدف ما صعود به لیگ قهرمانان می باشد. ما فقط سعی می کنیم در هر بازی بهترین نمایش را داشته و هواداران را به وجد بیاوریم که این برای من مهم ترین مسئله می باشد. همه به ما یاداوری می کنند که باید در عقب زمین عملکرد بهتری داشته باشیم ولی به نظر من همه چیز از جلوی میدان آغاز می شود. ما باید به شکست مقابل ناپولی واکنش نشان دهیم اما این اتفاقات همیشه در فوتبال رخ می دهد. گاهی اوقات بازی و نتیجه منصفانه نیست ولی شما مجبورید با آن کنار بیایید. آمبروزینی؟ او هنوز با تیم تمرین نکرده و شرایط کاملا نامشخصی دارد ولی حضور او به نظر دشوار می رسد. کوادرادو؟ هنوز هم از اخراج او در بازی قبل سردرگم هستم."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :