اخبار :: اخبار باشگاه

اولویت با کیست، بازیکنان یا مدیران؟

1458 شماره اطلاع نامه : اولویت با کیست، بازیکنان یا مدیران؟ 1392/08/15 اولویت با کیست، بازیکنان یا مدیران؟ اخبار باشگاه :: اخبار اولویت با کیست، بازیکنان یا مدیران؟
اولویت با کیست، بازیکنان یا مدیران؟

اولویت با کیست، بازیکنان یا مدیران؟


بر اساس گزارش های رسیده از کشور ایتالیا به نظر می رسد که باشگاه فیورنتینا به دنبال آن است که هر چه سریع تر قرارداد 4 ستاره خود را تمدید کند. البته تمدید قرارداد مدیران نیز از اولویت های باشگاه می باشد.ادامه روند موفقیت آمیز تیم فیورنتینا در رقابت های این فصل با تکیه بر درخشش بازیکنانی چون خوان کوادرادو و بورخا والرو، سران باشگاه را به این فکر انداخته که هر چه سریع تر قرارداد ستارگان خود را تمدید کنند. کوادرادو که مالکیتی مشترک بین فیورنتینا و اودینزه دارد، فقط 600 هزار یورو در سال دریافت می کند که از این نظر در رده کم درآمد ترین بازیکنان ویولا می باشد. گفته می شود باشگاه قصد دارد قراردادی جدید تا سال 2017 و با افزایش دستمزد تا مبلغ 1.5 میلیون در سال را به وی پیشنهاد کند. البته ابتدا باید نیم دیگر مالکیت وی از اودینزه را به مبلغ 15 میلیون خریداری کند.


بازیکن دیگر والرو اسپانیایی می باشد، فردی که بدون شک یکی از بهترین هافبک های دو فصل اخیر سری آ بوده و بنفش پوشان که از علاقه تیم هایی چون تاتنهام و رئال مادرید مطلع هستند هرگز قصد از دست دادن ستاره 28 ساله خود را ندارند. به همین دلیل به احتمال زیاد تا پیش از زمستان قرارداد والرو ضمن افزایش دستمزد، تمدید خواهد شد. پیزارو و آمبروزینی دو ستاره کهنه کار ویولا که تا پایان امسال با فیورنتینا قرارداد دارند نیز نفرات بعدی می باشند که مونتلا سعی دارد آنها را در آرتمیو فرانکی حفظ کند. بار تجربی و عملکرد بسیار خوب این دو بازیکن باعث شده تا سران باشگاه از حالا به فکر تمدید قرارداد آنها برای 1 سال دیگر باشند.


البته چیزی که شاید بیش از تمامی موارد بالا برای سران باشگاه اهمیت دارد، حفظ زوج مدیریتی باشگاه در امر نقل و انتقالات یعنی دانیله پراده و ادواردو ماچیا می باشد. افرادی که حضور همه بازیکنان بالا در فلورانس، حاصل تلاش آنها بوده و چیزی تا اتمام قراردادشان با باشگاه باقی نمانده است. شایعات اخیر مبنی بر علاقه تیم های میلان و اینتر برای جذب این دو مدیر نیز باعث شده که هواداران نسبت به آینده آنها نگران شوند. به هر شکل والرو، کوادرادو، پیزارو، آمبروزینی، پراده و ماچیا افرادی هستند که به احتمال زیاد تا زمستان خبر های خوبی از آنها منتشر خواهد شد.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :