اخبار :: اخبار باشگاه

عدم رضایت مونتلا از نمایش فیورنتینا ؛ خواکین بهترین بازیکن میدان بود

1461 شماره اطلاع نامه : عدم رضایت مونتلا از نمایش فیورنتینا ؛ خواکین بهترین بازیکن میدان بود 1392/08/17 عدم رضایت مونتلا از نمایش فیورنتینا ؛ خواکین بهترین بازیکن میدان بود اخبار باشگاه :: اخبار عدم رضایت مونتلا از نمایش فیورنتینا ؛ خواکین بهترین بازیکن میدان بود
عدم رضایت مونتلا از نمایش فیورنتینا ؛ خواکین بهترین بازیکن میدان بود

عدم رضایت مونتلا از نمایش فیورنتینا ؛ خواکین بهترین بازیکن میدان بود


وینچنزو مونتلا پس از پیروزی مقابل پاندوری اعتراف کرد که خیلی از عملکرد شاگردانش راضی نبوده و نیاز به کار بیشتر بر روی نقاط ضعف خود دارند.تیم فیورنتینا در حالی با کسب پیروزی مقابل پاندوری صعود خود به مرحله حذفی لیگ اروپا را قطعی کرد که تا دقیقه 85 با یک گل از میزبان خود عقب بود. به همین دلیل مونتلا مشکل اصلی تیمش را ضعف در تمرکز می داند:


"این بازی نکات مثبت بسیار زیادی داشت ولی در مقابل نکات منفی از جمله ضعف در تمرکز را نشان داد که باید بیشتر روی آن کار کنیم. خلاقیت خوبی داشتیم و موقعیت های بسیار زیادی را نیز از دست دادیم. فکر می کنیم خیلی برتر از پاندوری بودیم ولی باز هم نیاز به کار بیشتر برای پیشرفت داریم. کوادرادو در خط میانی؟ در حفظ توپ عالی کار کرد ولی در حرکات بدون توپ کمتر موفق بود چون برای اولین بار در چنین پستی به میدان می رفت و قطعا به عنوان یک وینگر بهتر کار می کند. خواکین؟ از نظر من بهترین بازیکن میدان خواکین بود. او تا پایان نشان داد که فقط به پیروزی فکر می کند و به نظرم الگوی بسیار خوبی برای هر بازیکنی می باشد."


"متوس؟ توانایی های زیادی دارد ولی می توانست مقداری بهتر کار کند. او هنوز چیز های زیادی برای یاد گرفتن دارد و با وجود گلی که به ثمر رساند، بازی خیلی خوبی را ارائه نکرد. مونوا؟ روی گل تقصیری نداشت. او توانایی زیادی در بازی با پا داشته و تجربه فراوانی دارد. آلونسو؟ بازی خوبی داشت ولی باید بیشتر به توصیه ها گوش داده و در حرکاتش بهتر عمل کند. سری آ؟ حالا باید به شکست سمپدوریا فکر کنیم اما پشیمانی که برای ما باقی مانده این است که امروز مجبور شدیم انرژی بیشتری برای کسب پیروزی مصرف کنیم."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :