اخبار :: اخبار باشگاه

قراردادی جدید برای والرو با برچسب 27 میلیونی

1463 شماره اطلاع نامه : قراردادی جدید برای والرو با برچسب 27 میلیونی 1392/08/18 قراردادی جدید برای والرو با برچسب 27 میلیونی اخبار باشگاه :: اخبار قراردادی جدید برای والرو با برچسب 27 میلیونی
قراردادی جدید برای والرو با برچسب 27 میلیونی

قراردادی جدید برای والرو با برچسب 27 میلیونی


بروخا والرو به زودی برای امضای قراردادی جدید با باشگاه فیورنتینا به توافق خواهد رسید و مبلغ آزادی وی نیز 27 میلیون خواهد بود. این در حالی است که صحبت ها در مورد کوادرادو نیز همچنان ادامه دارد.



پس از درخشش مجدد بورخا والرو در بازی پنجشنبه برابر پاندوری، امروز روزنامه لا نازیونه از نزدیک بودن توافق ویولا با این ستاره اسپانیایی برای تمدید قرارداد تا سال 2017 خبر داده است. البته در قرارداد جدید احتمال افزایش قرارداد و اضافه شدن بندی 27 میلیونی برای فسخ آن در نظر گرفته شده است. بدین ترتیب باشگاه راه خروج ستاره 28 ساله خود از فلورانس را بست و در صورتی هم که تصمیم به فروش وی داشته باشد، سود زیادی از این خرید 7 میلیونی در تابستان 2011 کسب خواهد کرد.


شایعات در مورد کوادرادو نیز همچنان ادامه داشته و با توجه به مصاحبه اخیر این بازیکن و ابراز علاقه اش برای ماندن در فلورانس، شانس ویولا برای جذب مالکیت کامل وی بیشتر شده است. گفته می شود خرید مالکیت کامل کوادرادو به اولویت اصلی باشگاه تبدیل شده و مذاکرات با تیم اودینزه آغاز شده است. در صورتی که دو تیم به توافق برسند، به احتمال زیاد 15 میلیون دیگر به حساب اودینزه واریز خواهد شد و سپس فیورنتینا تنها مالک کوادرادو خواهد بود. قرارداد جدید نیز تا سال 2017 یا 2019 بوده و دستمزد او هم تا 1.5 میلیون در سال افزایش پیدا خواهد کرد.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :