اخبار :: اخبار باشگاه

روز های بهتری در راه هستند

1465 شماره اطلاع نامه : روز های بهتری در راه هستند 1392/08/18 روز های بهتری در راه هستند اخبار باشگاه :: اخبار روز های بهتری در راه هستند
روز های بهتری در راه هستند

روز های بهتری در راه هستند


جوزپه روسی ستاره گلزن ویولا مدعی شده که هنوز بهترین روز های فیورنتینا از راه نرسیده و تیمش توانایی رسیدن به لیگ قهرمانان اروپا را دارد.مهاجم 26 ساله تیم فیورنتینا امروز در مصاحبه ای طولانی و اختصاصی با مجله اسپورت ویک، در مورد مسائل بسیار زیادی صحبت کرده که به برخی از آنها به طور مختصر اشاره خواهیم کرد:


"چیزی که در فوتبال محاسبه می شود، کسب نتیجه تیمی است، پس من به آمار فردی خودم توجه زیادی ندارم. ما در یک دوره خوبی از نظر فرم قرار داریم و پیروزی مقابل پاندوری و صعود به دور حرفی لیگ اروپا به آن کمک زیادی کرد. این تازه آغاز کار ماست و بهترین روز های ما هنوز از راه نرسیده اند. فلورانس یک مکان عالی برای شروعی دوباره بود. تفکر فوتبالی که اینجا حاکم است دقیقا مشابه همان چیزی است که من پیش از مصدومیت به آن عادت کرده بودم. مونتلا؟ او یک مربی مدرن و یک قهرمان است. لیگ قهرمانان؟ می توانیم به آن برسیم چون شخصیت و کیفیت لازم برای رسیدن به آن را داری اما هر یکشنبه نمی توانیم با 3 امتیاز کامل از میدان خارج شویم."


"ویارئال؟ دوران بسیار خوب و خاطره انگیزی در آنجا داشتم ولی با وجود این، دوران حضور در فیورنتینا نیز به زیبایی پیش می رود و ما بازی به بازی پیشرفت می کنیم. مصدومیت؟ در مقابل آپولون در بازی های پیش فصل، یک برخورد سخت با بازیکن حریف داشتم و متوجه شدم که کل ورزشگاه در آن لحظه کاملا به خاطر وضعیت من ترسیده اند. اما من پس از آن صحنه هیچ دردی نداشته و می دانستم که مصدومیت را به طور کامل پشت سر گذاشته ام. فوتبال ایتالیا؟ در مقایسه با کشور اسپانیا، اینجا برنامه های تلویزیونی زیادی وجود دارد، افراد زیادی در مورد فوتبال صحبت می کنند حتی اگر دانش بالایی نداشته باشند و صحبت ها در مورد داوری هم فراوان است."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :