اخبار :: اخبار باشگاه

برای 70 دقیقه عالی بودیم ؛ نقاط قوت و ضعف ویولا...

1468 شماره اطلاع نامه : برای 70 دقیقه عالی بودیم ؛ نقاط قوت و ضعف ویولا... 1392/08/20 برای 70 دقیقه عالی بودیم ؛ نقاط قوت و ضعف ویولا... اخبار باشگاه :: اخبار برای 70 دقیقه عالی بودیم ؛ نقاط قوت و ضعف ویولا...
برای 70 دقیقه عالی بودیم ؛ نقاط قوت و ضعف ویولا...

برای 70 دقیقه عالی بودیم ؛ نقاط قوت و ضعف ویولا...


از نظر وینچنزو مونتلا، بازیکنان تیم فیورنتینا 70 دقیقه عالی بازی کرده و سپس به دلیل دست کم گرفتن حریف به دردسر افتادند. با این حال مربی ویولا از عملکرد تیمش راضی می باشد.تیم فیورنتینا در حالی که به طور کامل نبض بازی با سمپدوریا را در دست داشت در نهایت با تحمل فشار دقایق پایانی موفق شد حریف را شکست دهد. مونتلا معتقد است همانگونه زیبا و تماشایی بازی کردن ویولا به عنوان نقطه قوت آنها به شمار می رود، می تواند نقطه ضعف آنها نیز باشد:


"ما برای 70 دقیقه بازی را با پاسکاری، سرعت و حرکاتمان تحت کنترل داشتیم. از این بازی می ترسیدیم که در آخر یک برنامه فشرده بازی ها قرار گرفته بود. در برخی زمان ها می توانید احساس کنید که فیورنتینا می خواهد تماشایی بازی کردن را بالاتر از هر چیز دیگری قرار دهد که این نقطه قوت و قدرت ماست ولی در برخی از مواقع نیز همین موضوع به نقطه ضعفمان تبدیل خواهد شد. ما نمی توانیم شادی و نشاط این فوتبال را از بازیکنان بگیریم. وقتی روی آن ضد حمله گل خوردیم کمی ترسیدم و خطر مساوی شدن بازی وجود داشت. در گذشته این اتفاق در بازی های خانگی رخ داده (کالیاری و پارما) ولی این بار از آن فرار کردیم."


"البته نمی دانم چرا این اتفاق رخ می دهد ولی شاید به دلیل این بوده که زیاد بازی را تحت کنترل داشته و راحت و کم توجه بازی می کردیم. این اشتباهی است که نباید بیش از این مرتکب شویم. برای رسیدن به پیروزی باید خیلی کامل باشید و تیم ما برای بردن نیاز به این دارد که ابتدا از فوتبال خود لذت ببرد. غیبت پیزارو؟ نشان دادیم که حتی بدون پیزارو هم می توانیم بازی کنیم. آکوییلانی با اینکه حرکات پیزارو را ندارد ولی بهترین نمایش خود را ارائه کرده و می تواند بهتر از این هم باشد. ما هرگز بهانه غایبان را نداریم. روسی؟ ما توانایی های او را به خوبی می دانیم و از لحاظ فیزیکی نیز در حال بهتر شده می باشد. روسی و فلورانس می توانند عاشق هم باشند."


        
نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :