اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

علاقه مندی بوکا به خرید رونکالیا ؛ ویولا 7 میلیون می خواهد

1470 شماره اطلاع نامه : علاقه مندی بوکا به خرید رونکالیا ؛ ویولا 7 میلیون می خواهد 1392/08/21 علاقه مندی بوکا به خرید رونکالیا ؛ ویولا 7 میلیون می خواهد اخبار نقل و انتقالات :: اخبار علاقه مندی بوکا به خرید رونکالیا ؛ ویولا 7 میلیون می خواهد
علاقه مندی بوکا به خرید رونکالیا ؛ ویولا 7 میلیون می خواهد

علاقه مندی بوکا به خرید رونکالیا ؛ ویولا 7 میلیون می خواهد


خوان کارلوس کرسپی نایب رییس باشگاه بوکا جونیورز آرژانتین مدعی شده هر کاری برای بازگرداندن فاکوندو رونکالیا به این تیم انجام خواهد داد. رونکالیا دو فصل پیش به عنوان بازیکن آزاد از بوکا به فیورنتینا ملحق شد.پس از درخشش مجدد رونکالیا در رقابت های این فصل سری آ و دعوت به تیم ملی آرژانتین، بار دیگر شایعاتی پیرامون وضعیت این مدافع 26 ساله به وجود آمده که اصلی ترین آنها ابراز علاقه باشگاه سابقش به جذب وی می باشد. کرسپی نایب رییس بوکا در مصاحبه با روزنامه La Red آرژانتین در مورد این موضوع چنین گفته است:


"من هر کاری برای بازگرداندن رونکالیا به بوکا انجام می دهم و حتی دستم را داخل آتش خواهم کرد. شاید فاکوندو روزی مشکلاتی با سران باشگاه داشته اما علاقه دو طرف به یکدیگر هرگز از بین نخواهد رفت. اگر او خواهان بازگشت باشد، همه مشکلات در مدت 2 دقیقه برطرف خواهند شد."


لازم به ذکر است که رونکالیا در تابستان 2012 و به عنوان بازیکن آزاد از بوکا به تیم مونتلا ملحق شده و پیش از این نیز مورد توجه تیم روبین کازان روسیه قرار داشت. اما با این حال مبلغ 7 میلیونی درخواستی ویولا برای فروش وی می تواند مشکلی جدی در راه بازگشت وی به بوکا باشد. به هر ترتیب احتمال اینکه در زمستان شاهد رسیدن پیشنهاداتی برای این ستاره آرژانتینی باشیم زیاد است.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :