اخبار :: اخبار باشگاه

وضعیت متفاوت متوس و یاکوونکو در فلورانس

1471 شماره اطلاع نامه : وضعیت متفاوت متوس و یاکوونکو در فلورانس 1392/08/22 وضعیت متفاوت متوس و یاکوونکو در فلورانس اخبار باشگاه :: اخبار وضعیت متفاوت متوس و یاکوونکو در فلورانس
وضعیت متفاوت متوس و یاکوونکو در فلورانس

وضعیت متفاوت متوس و یاکوونکو در فلورانس


متوس رایدر و اولسکاندر یاکوونکو دو مهاجم تیم فیورنتینا از شرایط متفاوت خود در خط حمله ویولا صحبت کرده اند. رایدر به دنبال حفظ جایگاه خود در تیم و یاکو در پی بدست آوردن فرصتی برای بازی می باشد.رایدر 20 ساله که درخششی فرا تر از حد تصور در رقابت های این فصل و به خصوص در لیگ اروپا داشته از وضعیت خود در تیم ابراز خوشحالی کرده و مدعی شد با حمایت زیاد کادر فنی و بازیکنان روبرو شده است:


"من موفق شدم به ترکیب اصلی راه پیدا کنم و خوشبختانه با حمایت خوب هواداران نیز روبرو شدم. همه بازیکنان نیز خیلی خوب من را تشویق می کنند ولی رهبر واقعی تیم در رختکن وینچنزو مونتلا می باشد که به من اعتماد به نفس زیادی برای بازی کردن می دهد. رقابت با آلن برای آقای گلی لیگ اروپا؟ آلن بازیکن بسیار خوبی است و فکر نمی کنم بتوانم با او رقابت داشته باشم چون من همیشه فرصت ثابت بازی کردن را نخواهم داشت. بهترین لحظه در ویولا؟ مطمئنا وقتی که برای اولین در لیگ اروپا مقابل پاکوش به میدان رفتم. من وارد بازی شده و در کمتر از 1 دقیقه موفق شدم اولین گلم با پیراهن فیورنتینا را به ثمر برسانم."


اما یاکوونکو 26 ساله هنوز نتوانسته خودش را به ترکیب تیم تحمیل کرده و رضایت کادر فنی را بدست آورد. با این حال این بازیکن سابق اندرلخت از تلاش خود برای رسیدن به ترکیب اصلی خبر داده است:


"من آماده ام که برای بدست آوردن جای خودم در ترکیب تیم رقابت کنم اما شما می توانید ببینید که من باید با چه بازیکنانی در خط حمله بجنگم. من باید خودم را با وضعیت خط حمله وفق دهم. تیم ملی؟ من می خواستم در جام ملت های اروپا در کشورم اکراین حضور داشته باشم ولی متاسفانه در آن زمان توجه زیادی به من نشد."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :