اخبار :: اخبار باشگاه

برای قهرمانی آماده نیستیم

1472 شماره اطلاع نامه : برای قهرمانی آماده نیستیم 1392/08/24 برای قهرمانی آماده نیستیم اخبار باشگاه :: اخبار برای قهرمانی آماده نیستیم
برای قهرمانی آماده نیستیم

برای قهرمانی آماده نیستیم


ماسیمو آمبروزینی ستاره کهنه کار ویولا مدعی شده که این تیم در حال حاضر آمادگی قهرمانی در سری آ را ندارد ولی برای رسیدن به لیگ قهرمانان تلاش خواهد کرد.ستاره 36 ساله تیم فیورنتینا در مصاحبه با کوریره دلو اسپورت در مورد اهداف باشگاه فیورنتینا صحبت کرده است. آمبروزینی امیدوار است بنفش پوشان به یک جام در این فصل دست پیدا کنند:


"فیورنتینا به وضعیت تیم های بالاتر از خود در لیگ حسرت نمی خورد اما برای قهرمانی در لیگ به یک سری معیار هایی نیاز می باشد که تقریبا غیر ممکن است. ما ترکیبی بسیار رقابتی در اختیار داریم و تازه در ابتدای راه پیشرفت قرار داریم. وقتی به امتیاز های حساسی که در ابتدای فصل از دست دادیم فکر می کنم واقعا عصبانی می شوم. شاید هر کسی در این سن و سال دست از رویا پردازی بردارد ولی من می خواهم تا جایی که امکان دارد بازی کنم. فکر کنم رسیدن به لیگ قهرمانان و فتح یکی از جام های حذفی یا لیگ اروپا می تواند برای این تیم فیورنتینا عالی باشد."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :