اخبار :: اخبار باشگاه

تولد دوباره نتو و وارگاس در فلورانس

1474 شماره اطلاع نامه : تولد دوباره نتو و وارگاس در فلورانس 1392/08/27 تولد دوباره نتو و وارگاس در فلورانس اخبار باشگاه :: اخبار تولد دوباره نتو و وارگاس در فلورانس
تولد دوباره نتو و وارگاس در فلورانس

تولد دوباره نتو و وارگاس در فلورانس


عملکرد بسیار خوب نوربرتو نتو سنگربان برزیلی ویولا در این فصل رقابت های سری آ باعث شده تا حالا به دروازه بانی مطمئن برای تیمش تبدیل شود. وارگاس نیز با پشت سر گذاشتن دورانی کابوس وار می خواهد باز هم "تعیین کننده" باشد.تیم فیورنتینا عملکرد قابل قبولی در این فصل از رقابت ها داشته و از 7 بازی اخیر در 6 مسابقه به پیروزی دست پیدا کرده است. یکی از ارکان اصلی موفقیت ویولا در این دیدار ها نتو بود کسی که در ابتدای فصل تا آستانه خروج از باشگاه نیز پیش رفته و سپس با اعتماد مجدد مونتلا در فلورانس ماندنی شد:


"انتقادات؟ انگیزه زیادی برای رشد و پیشرفت داشتم و این انتقادات نیز عاملی برای این کار بود. پدرم همیشه می گفت مهم ترین چیز این است که توانایی های خودتان را بشناسید، خوب یا بد، چون هر کس مشکلات خود را دارد. حالا خوشحالم که به یکی از آرزوهای ورزشی خود در زندگی دست پیدا کرده ام. من همیشه می خواستم در فلورانس بازی کنم و می خواهم دوران فوق العاده ای را با این پیراهن داشته باشم. مونتلا یک مربی عالی بوده که تیمی بسیار قدرتمند را ساخته است. من نیز دوستان زیادی در اینجا دارم ولی هنوز گاهی در صحبت کردن دچار مشکل می شوم چون بیشتر به زبان پرتغالی حرف می زنم."


اما خوان وارگاس دیگر بازیکنی است که با جلب اعتماد مونتلا موفق شده دوران تلخ 2 سال گذشته خود را فراموش کرده و باز هم همان وارگاس محبوب در میان فلورانسی ها باشد. وارگاس دو بار نیز در این فصل برای بنفش پوشان گلزنی کرده است:


"من خارج از میدان فردی کاملا متفاوت نبست به چیزی که در مورد من منتشر می شود، هستم و باید در مورد من از کسانی که به خوبی من را می شناسند سوال کنید. موقع بازی بیشترین توان خودم را به کار می گیرم و می توانم سرنوشت یک بازی را تغییر دهم. لقب؟ از بچگی من را "لوکو Loco" صدا می کردند (این کلمه به معنای مجنون یا دیوانه می باشد). مشکلات گذشته؟ من اشتباهاتی را مرتکب شدم که سعی می کنم آنها را فراموش کنم ولی حالا آرام بوده و از کسانی که به من اعتقاد داشتند تشکر می کنم."


"البته به دنبال اثبات چیزی به کسی نیستم فقط به خودم گفتم که من شایسته حضور در فلورانس بوده و باید بهترین وارگاس باشم، کسی که همه او را دوست دارند. بازیکنان ویولا؟ افرادی مثل آمبروزینی یا پیزارو را داریم که همه چیز به دست آورده اند و کمک زیادی به من کردند. بازی کردن؟ من هر زمان که مونتلا بخواهد بازی خواهم کرد. از ابتدا یا در اواخر مسابقه، در همه مواقع بهترین نمایش خودم را خواهم داشت و می خواهم تعیین کننده باشم. فلورانس بهترین مکان برای شروعی دوباره بود."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :