اخبار :: اخبار باشگاه

می توانیم کار های بزرگی انجام دهیم ؛ آن گل به یوونتوس ...

1476 شماره اطلاع نامه : می توانیم کار های بزرگی انجام دهیم ؛ آن گل به یوونتوس ... 1392/08/27 می توانیم کار های بزرگی انجام دهیم ؛ آن گل به یوونتوس ... اخبار باشگاه :: اخبار می توانیم کار های بزرگی انجام دهیم ؛ آن گل به یوونتوس ...
می توانیم کار های بزرگی انجام دهیم ؛ آن گل به یوونتوس ...

می توانیم کار های بزرگی انجام دهیم ؛ آن گل به یوونتوس ...


خواکین سانچز ستاره اسپانیایی تیم فیورنتینا که گلزنی به یوونتوس را یکی از بهترین خاطرات دوران ورزشی خود می داند ابراز امیدواری کرد برای 2 تا 3 سال دیگر در فلورانس بماند.



خرید خواکین از سوی ویولا در تابستان گذشته یکی از مهمترین نقل و انتقالات در فوتبال ایتالیا بود ولی ابتدای کار برای این ستاره 32 ساله چندان خوب پیش نرفت تا اینکه بازیکن سابق والنسیا گلی با ارزش و تاریخی را در بازی مقابل یوونتوس به ثمر رسانده و شرایط را به سود خود تغییر داد:


"اخیرا ثبات و تداوم بازی بیشتری دارم و بهتر می توانم خودم را نشان دهم. تیم هم بسیار بهتر از ابتدای فصل بازی می کند و ما حالا به خوبی نتایج را کسب می کنیم. پست بازی؟ مشخصا در سیستم 3-3-4 خیلی بیشتر می توانم توانایی خودم را نشان دهم چون آنجا یک پست تهاجمی دارم که نیازی به بازگشت به عقب ندارد. فیورنتینا فوتبال زیبایی را ارائه می کند و تحول خوبی را با سبک اسپانیایی در فوتبال ایتالیا به وجود آورده است."


"مونتلا؟ خیلی سخت است که بفهمیم در ذهن او چه میگذرد. او به خوبی می داند که هر بازیکن چه احساسی دارد و ما نیز همگی می دانیم که دیر یا زود نوبت هر کس برای بازی کردن خواهد شد. گل به یوونتوس؟ در آن لحظه من سنگینی وزن تمام ورزشگاه را روی دوش خود احساس می کردم چون هیچ گاه تجربه چنین وضعیتی را نداشتم. آن گل یکی از بهترین لحظه های دوران ورزشی من بود. آینده؟ در فوتبال هرگز نمی دانید که در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. اما من اینجا خوشحالم و دوست دارم برای 2 یا 3 سال دیگر نیز در فلورانس بمانم. سپس 35 ساله خواهم شد و تصمیم می گیرم که آیا در اسپانیا به فوتبالم پایان دهم یا در ایتالیا."


"لیگ اروپا؟ یک هدف طولانی و سخت است. ما باید از لحاظ ذهنی و فیزیکی در بهترین شرایط قرار داشته و مرحله به مرحله پیش برویم. سری آ؟ می خواهیم تا حد امکان در جدول بالا برویم. برنامه بازی ها نیز می تواند به این امر کمک کند. ما پیشرفت کرده ایم و می توانیم کار های بزرگی انجام دهیم. هم تیمی ها؟ والرو به تیم شخصیت می دهد، کوادرادو عالی است و فکر می کنم فلورانس بهترین جا برای او می باشد. روسی واقعا موثر است و در بین 10 مهاجم برتر در اروپا می باشد."   


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :