اخبار :: اخبار باشگاه

از این شکست متاسفم ؛ پرونده این بازی بسته شده است

1481 شماره اطلاع نامه : از این شکست متاسفم ؛ پرونده این بازی بسته شده است 1392/09/03 از این شکست متاسفم ؛ پرونده این بازی بسته شده است اخبار باشگاه :: اخبار از این شکست متاسفم ؛ پرونده این بازی بسته شده است
از این شکست متاسفم ؛ پرونده این بازی بسته شده است

از این شکست متاسفم ؛ پرونده این بازی بسته شده است


نوربرتو نتو بهترین بازیکن ویولا در بازی مقابل اودینزه و مانوئل پاسکوال کاپیتان فیورنتینا پس از شکست در هفته سیزدهم از فرصت های از دست رفته در نیمه اول این دیدار صحبت کردند.نتو که بدون شک یکی از بهترین بازی های خود با پیراهن فیورنتینا را به نمایش گذاشته و با عملکرد خود مانع از شکست سنگین ویولا در برابر اودینزه شد، از این باخت ابراز تاسف کرد:


"ما می خواستیم در این بازی به پیروزی برسیم و برای باخت متاسفیم. در نیمه اول موقعیت های بسیار خوبی داشتیم ولی حالا باید به بازی های پیش رو فکر کنیم. در یک بازی 90 دقیقه ای غیر ممکن است که هیچ اشتباهی نداشته باشید و اگر در نیمه اول یک گل زده بودیم بازی تغییر می کرد. من همواره می خواهم عالی بازی کنم و متاسفم که نتوانستم برای پیروز شدن تیم کمکی بکنم. روی گل نیز یک بازیکن در میانه راه روی توپ تاثیر گذاشت و نمی شد کاری کرد. شایعات؟ من به آنها توجهی ندارم و فقط به بازی و تمرین فکر می کنم."


پاسکوال نیز که روز پر فروغی را پشت سر نگذاشته بود صحبت های کوتاهی را مطرح کرد:


"در نیمه اول حداقل 5 موقعیت عالی گلزنی داشتیم ولی در نیمه دوم سردرگم بودیم. برکیچ (دروازه بان اودینزه) چند عکس العمل بسیار خوب را انجام داد. اودینزه بازی را بسته و روی یک ضربه ایستگاهی به گل رسید. با این حال آنها را تحت فشار قرار دادیم ولی نتوانستیم ضربه نهایی را وارد کنیم. حالا داستان این بازی تمام شده و باید به بازی های بعدی فکر کنیم."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :