اخبار :: اخبار باشگاه

اسامی بازیکنان فیورنتینا برای سفر به پرتغال ؛ غیبت ستارگان و حضور جوانان

1483 شماره اطلاع نامه : اسامی بازیکنان فیورنتینا برای سفر به پرتغال ؛ غیبت ستارگان و حضور جوانان 1392/09/05 اسامی بازیکنان فیورنتینا برای سفر به پرتغال ؛ غیبت ستارگان و حضور جوانان اخبار باشگاه :: اخبار اسامی بازیکنان فیورنتینا برای سفر به پرتغال ؛ غیبت ستارگان و حضور جوانان
اسامی بازیکنان فیورنتینا برای سفر به پرتغال ؛ غیبت ستارگان و حضور جوانان

اسامی بازیکنان فیورنتینا برای سفر به پرتغال ؛ غیبت ستارگان و حضور جوانان


اسامی نفرات دعوت شده از سوی کادر فنی برای دیدار هفته پنجم لیگ اروپا مقابل پاکوش اعلام شد. در لیست مونتلا به غیر از گومز مصدوم، 5 ستاره اصلی دیگر نیز غایب هستند و تیم با به همراه داشتن برخی از جوانان خود به پرتغال سفر خواهد کرد.تیم فیورنتینا پس از شکست در برابر اودینزه در هفته سیزدهم سری آ حالا برای دیدار لیگ اروپا در مقابل پاکوش آماده می شود. مونتلا برای این دیدار که جنبه تشریفاتی برای ویولا دارد به 5 ستاره اصلی خود یعنی روسی، گونزالو، والرو، پاسکوال و خواکین استراحت داده و به جای آنها از تعدادی ستاره جوان برای سفر به پرتغال دعوت به عمل آورده است. آمبروزینی و باکیچ نیز بر خلاف گومز به طور کامل از مصدومیت رها شده و جایی برای حضور در این بازی بدست آورده اند:


نتو – مونوا – لتزرینی

تومویچ – رونکالیا – ساویچ – کومپر – مادریگالی – امپریور - آلونسو

کوادرادو – آکوییلانی – پیزارو – آمبروزینی – ماتی – باکیچ – کاپتزی – فاتزی

ایلیچیچ - یاکوونکو – متوس رایدر


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :