اخبار :: اخبار باشگاه

بازی با اودینزه را فراموش کرده ایم ؛ برای گومز گریه نمی کنیم!

1486 شماره اطلاع نامه : بازی با اودینزه را فراموش کرده ایم ؛ برای گومز گریه نمی کنیم! 1392/09/07 بازی با اودینزه را فراموش کرده ایم ؛ برای گومز گریه نمی کنیم! اخبار باشگاه :: اخبار بازی با اودینزه را فراموش کرده ایم ؛ برای گومز گریه نمی کنیم!
بازی با اودینزه را فراموش کرده ایم ؛ برای گومز گریه نمی کنیم!

بازی با اودینزه را فراموش کرده ایم ؛ برای گومز گریه نمی کنیم!


وینچنزو مونتلا مربی و نناد تومویچ مدافع تیم فیورنتینا ابراز امیدواری کردند با پیروزی در لیگ اروپا مقابل تیم پاکوش، شکست در برابر اودینزه را فراموش کرده و به مسیر پیروزی بازگردند.تیم فیورنتینا فردا شب در حالی در بازی پنجم از رقابت های لیگ اروپا در خانه پاکوش به میدان خواهد رفت که تعداد زیادی از ستارگان خود را در اختیار ندارد. وینچنزو مونتلا و نناد تومویچ نیز در کنفرانس مطبوعاتی مشترک پیش از این مسابقه صحبت های زیر را مطرح کردند.


مونتلا: "در بازی با اودینزه اشتباهات زیادی داشتیم و در دو نیمه، دو تیم متفاوت را در میدان دیدیم. من تیم نیمه اول را دوست داشتم ولی باید تعیین کننده تر عمل کنیم. گومز؟ می دانیم که چنین مصدومیت هایی بسیار پیچیده هستند و نمی خواهیم برای آن گریه کنیم. بازیکنانی هستند که می توانند از این غیبت گومز بهره ببرند. غایبان این بازی؟ به دلیل وضعیت خوبی که در لیگ اروپا داریم تصمیم گرفتیم بازیکنانی که زیاد بازی کرده بودند را به همراه نیاوریم تا استراحت کنند."


"بازیکنانی را به اینجا آوردم که انرژی بیشتری داشتند تا نمایش بهتری را نیز داشته باشند. من امیدوارم در این بازی به روند همیشگی خودمان بازگردیم. همه ما به دنبال بهترین اهداف برای باشگاه هستیم اما باید متوجه شویم تا چه حدی می توانیم پیش برویم. ایلیچیچ؟ او بازیکن قدرتمندی است و می دانیم که بهبودی پس از مصدومیت خیلی سخت است. در مقابل اودینزه هم نمایش خوبی داشت. ما روی او حساب ویژه ای باز کرده ایم و می دانیم که می تواند چیز های زیادی را به تیم اضافه کند.


تومویچ: "ما همیشه برای پیروزی بازی می کنیم و نباید گلی را دریافت کنیم. مقابل حریفی بازی می کنیم که نیازی به کسب امتیاز ندارد ولی برای اثبات شایستگی هایش به میدان می آید ولی ما می خواهیم برای تثبیت صدرنشینی به پیروزی برسیم. بازی با اودینزه؟ در نیمه دوم بسیار ضعیف بازی کردیم ولی در این بازی جبران خواهیم کرد. غایبان زیادی داریم ولی بازیکنان جانشین انگیزه بالایی دارند. باید به مسیر پیروزی برگردیم و با رسیدن به رتبه اول گروه، از رویارویی با تیم های آمده از لیگ قهرمانان در مرحله بعدی جلوگیری کنیم."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :