اخبار :: اخبار باشگاه

عدم رضایت مونتلا از نتیجه ؛ ایلیچیچ به زمان بیشتری نیاز دارد

1488 شماره اطلاع نامه : عدم رضایت مونتلا از نتیجه ؛ ایلیچیچ به زمان بیشتری نیاز دارد 1392/09/08 عدم رضایت مونتلا از نتیجه ؛ ایلیچیچ به زمان بیشتری نیاز دارد اخبار باشگاه :: اخبار عدم رضایت مونتلا از نتیجه ؛ ایلیچیچ به زمان بیشتری نیاز دارد
عدم رضایت مونتلا از نتیجه ؛ ایلیچیچ به زمان بیشتری نیاز دارد

عدم رضایت مونتلا از نتیجه ؛ ایلیچیچ به زمان بیشتری نیاز دارد


وینچنزو مونتلا پس از تساوی در برابر تیم پاکوش با وجود عدم رضایت از نتیجه به دست آمده، تلاش شاگردانش برای گلزنی در این دیدار را ستود. وی همچنین ابراز امیدواری کرد که ایلیچیچ خیلی زود به فرم اصلی خود برسد.تیم فیورنتینا در پرتغال مقابل میزبان خود به یک تساوی دست پیدا کرد تا برای اولین بار در اروپا در امر گلزنی و کسب پیروزی ناکام مانده باشد. مونتلا پس از این مسابقه صحبت های زیر را مطرح کرد:


"پیدا کردن فضا در این بازی بسیار سخت بود چون حریف با 10 بازی بین توپ و دروازه خودی به دفاع کردن مشغول بود. متاسفانه نتوانستیم به پیروزی برسیم اما بازیکنان تا آخرین لحظه برای گلزنی تلاش کردند. ایلیچیچ؟ او نیاز به بازی کردن دارد و این ایلیچیچی که ما می شناسیم نیست. در ابتدای ورودش به ویولا بسیار بدشانس بود و دچار مصدومیت و مشکلات جسمی زیادی شد. همین موضوع باعث شد تا سیر وارد شدن او به ترکیب تیم بسیار کند پیش برود. با این حال ما به زودی او را در بهترین شرایط خواهیم دید. گومز؟ متاسفم که او را در اختیار نداریم. ما فقط در چند هفته از او در ترکیب استفاده کردیم و حالا باید زمان بیشتری را منتظر بازگشتش باشیم."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :