اخبار :: اخبار باشگاه

قدردانی گومز از باشگاه، هواداران و کادر پزشکی فیورنتینا

1489 شماره اطلاع نامه : قدردانی گومز از باشگاه، هواداران و کادر پزشکی فیورنتینا 1392/09/08 قدردانی گومز از باشگاه، هواداران و کادر پزشکی فیورنتینا اخبار باشگاه :: اخبار قدردانی گومز از باشگاه، هواداران و کادر پزشکی فیورنتینا
قدردانی گومز از باشگاه، هواداران و کادر پزشکی فیورنتینا

قدردانی گومز از باشگاه، هواداران و کادر پزشکی فیورنتینا


ماریو گومز ستاره تیم فیورنتینا در واکنش به شایعاتی که در خصوص طولانی تر شدن مدت زمان بازگشتش به میادین به وجود آمده، مطلبی را منتشر کرده و در آن از باشگاه فیورنتینا، کادر پزشکی و هواداران ویولا تشکر کرده است.در حالی که هفته پیش اعلام شده بود گومز به طور کامل از مصدومیت رها شده، آخرین معاینات در مونیخ نشان داد که این ستاره 28 ساله همچنان دردی را در زانوی خود احساس می کند و بدین ترتیب زمان بازگشت وی به میدان کمی به تعویق افتاد. اما در این میان صحبت هایی از سوی برخی پزشکان تیم بایرن و سایر پزشکان ایتالیایی منتشر شد که مدعی بودند ضعف عمکلرد کادر پزشکی ویولا باعث این مشکل جدید برای گومز شده است. از همین رو گومز در صفحه رسمی و شخصی خود در فیسبوک بیانیه زیر را منتشر کرد:


"هواداران و دوستان عزیز، تا امروز صحبت ها زیادی در مورد وضعیت فیزیکی من منتشر شده است ولی من می خواهم خودم در مورد شرایطم صحبت کنم. در حال حاضر خیلی خوب هستم و مصدومیت من به طور کامل برطرف شده ولی متاسفانه کمی درد و التهاب وجود دارد که همیشه در چنین درمان هایی رخ می دهند و باید کمی بیشتر برای بهبود پیدا کردن صبر کنم. همه این ها را توضیح دادم که شخصا تایید کنم که تمامی افراد کادر پزشکی باشگاه کار خود را به بهترین شکل انجام دادند. من امیدوارم این مصدومیت خیلی زود برطرف شده و بتوانم در اختیار مربی قرار گرفته و به هم تیمی هایم کمک کنم. نباید فراموش کرد که در ابتدای ورود به فلورانس چگونه مورد استقبال گرم هواداران و باشگاه قرار گرفتم و باید همه این ها را جبران کنم."


"می دانم که من در یک فضای کاملا حرفه ای قرار دارم و از این فرصت استفاده می کنم تا از باشگاه، کادر پزشکی فیورنتینا و همینطور پروفسور مولر ولفارت که برای درمان من تلاش فوق العاده ای را انجام داد تشکر کنم. می خواستم این مطالب را مطرح کنم چون از صحبت ها و اظهار نظرات برخی پزشکان تیم سابقم دلخور شده بودم. آنها سعی کردند در مورد مطلبی که هیچ اطلاعی از جزییات آن ندارند صحبت کنند در حالی که باید ساکت می شدند. من مطئن هستم که خیلی زود به تیم بر می گردم ولی حالا برای ادامه درمان در مونیخ می مانم و به احتمال فراوان هفته آینده به ایتالیا باز خواهم گشت. در آخر برای شما هواداران: از حمایت شگفت انگیزتان تشکر می کنم، ماریوی شما!"


البته یک موضوع جالب در این بیانیه این است که جمله "برخی پزشکان تیم سابقم" به سرعت به "برخی پزشکان سابق تیمم" تغییر کرده که به طور کامل معنی جمله را تغییر می دهد. این یعنی اینکه گومز بیشتر از صحبت های پزشکان سابق تیم فیورنتینا ناراحت بوده است.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :