اخبار :: اخبار باشگاه

باتی گل مهمان ویژه دیدار فیورنتینا - ورونا

1492 شماره اطلاع نامه : باتی گل مهمان ویژه دیدار فیورنتینا - ورونا 1392/09/10 باتی گل مهمان ویژه دیدار فیورنتینا - ورونا اخبار باشگاه :: اخبار باتی گل مهمان ویژه دیدار فیورنتینا - ورونا
باتی گل مهمان ویژه دیدار فیورنتینا - ورونا

باتی گل مهمان ویژه دیدار فیورنتینا - ورونا


گابریل باتیستوتا مهاجم افسانه ای باشگاه فیورنتینا امروز وارد فلورانس شده و اعلام کرد برای تماشای دیدار ویولا در برابر ورونا به ورزشگاه آرتمیو فرانکی خواهد رفت.باتی گل که به همراه همسرش ایرینا، برای شرکت در مراسم تالار افتخارات فوتبال ایتالیا در روز دوشنبه به ایتالیا آمده، امروز به شهر فلورانس رسید و پیش از ورود به هتل چند جمله خیلی کوتاه با خبرنگاران صحبت کرد:


"من فردا برای تماشای بازی فیورنتینا و ورونا به ورزشگاه خواهم رفت. برای حالا بیش از این صحبتی ندارم ولی به زودی مصاحبه ای را انجام خواهم داد."


گفته می شود باتی به مدت یک هفته در ایتالیا و شهر فلورانس حضور خواهد داشت و به احتمال زیاد در چند روز آینده مصاحبه مفصل تری را نیز انجام خواهد داد. در صورتی که ماریو گومز هم از آلمان بازگردد، در بازی فردا شب مقابل ورونا، باتی در کنار گومز به تماشای این دیدار از روی سکو ها مشغول خواهد شد.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :